2737
2734
عنوان

خسته شدم از زندگی بامرد بی مسولیت

656 بازدید | 74 پست

تا ۳ صبح بیداره تا لنگ ظهر میخوابه ساعت ۱۱ میره بقول خودش باربری ساعت ۶ غروب دست خالی میاد خونه ن پولی ن خریدی وقتی هم میگی فلان چیز بخر میگه ندارم تصلا بفکر زندگی نیس بفکر پیشرفت نیس یکسره حمالی برا خواهر برادرش میکنه پول نمیگیره زن وبچش شاد بشن دست پربیاد خونه...۴ ساله زنشم ی بار خوشحالم نکرد مناسبتا...گوشوارمو فروختم گفتم یک کسب و کار خانگی براخودم بزنم زعفرون اوردم مشتری خوب داشتم چون بچه کوچیک دارم شوهرم گف بده ببرم برا مشتریت پول اونارم خورد نزدیک س میلیون یک قرونش بمن نداد تا اسم پول میارم میگه ایقدر پول پرست نباش اخه بچه ها من زن شیرده هستم بفکر نیس برا خونه خرید کنه بیاره خداشاهده تابحال پول ب گوشتو برنج نداده مادرش برامون میاره اینو بدعادت کردن ....خسته شدم از خواباش کم اوردم بخداااا جراتم نداری باهاش حرف بزنی بافحش جواب میده...اینا ی ذره از کاراشه هزار تا عیب ونقص داره خدایا دلم گرفته بمیرم راحت شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بمیرم برات خواهرم منم مثل تو بودم دقییییقا تو اصلا به فکر زندگی نبود خیلی مصیبت کشیدم الان یکم بهتره چه میشه کرد بخاطر بچت تحمل کن ولی از حرفت کوتاه نیا با زبون نرم باهاش حرف بزن ،ان شاالله سر به راه شه 

2706