2733
2739
عنوان

بی بی چک دو تا مثبت

548 بازدید | 82 پست

سلام بچه ها من روز ۲۷ سیکلم هستم

یه بی بی زدم اولش خیلی کمرنگ بود بعد نیم ساعت هاله دیده شد.دومی رو دو ساعت بعد گذاشتم سریع هاله انداخت....

نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مارکش مدیکور قطره چکانیه

مثبته😊😊😊😊😊

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عکس بده ببینم هاله چ جوریه منم تازه زدم ی هاله در حد توهم داره

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 👦هی چرخ بزن در من و دل را بتکان👦 این هم نفسی چ حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان👦👦❤❤😍😍😍😘😘
2731
2740
مبارکه عزیزم برا منم مدیکور مثبت شد بتاتیتر هم دادم مثبت بود.الانم نگران خارج رحمیم.کسی اطلاعی داره ...

عزیزم مگه قرار نشد نتزجه تو برای ما بفرستی 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 👦هی چرخ بزن در من و دل را بتکان👦 این هم نفسی چ حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان👦👦❤❤😍😍😍😘😘
کاش یبار فقط یک بار برای من مثبت میشد

انشالله که به زودی مثبت میشه

عزیزم مگه قرار نشد نتزجه تو برای ما بفرستی 

عه نفرستادم؟؟به خدا انقدر تو تاپیکا رفتم گم شدم😂😂😂عسلم امروز رفتم بتا تیتر دادم مثبت شد ولی از درد پریودی که دارم نگرانم میگم نکنه خارج رحمی باشه

عه نفرستادم؟؟به خدا انقدر تو تاپیکا رفتم گم شدم😂😂😂عسلم امروز رفتم بتا تیتر دادم مثبت شد ولی از در ...

مبارکه مامان شدنت عزیرم من دومین سقطم خارج رحمی بود علائمش درد شدید زیر شکم با سوزش زیاد که تو 24 ساعت حداقل19 یاعت درد داشتم با گلاب ب روت استفراغ شدید

عه نفرستادم؟؟به خدا انقدر تو تاپیکا رفتم گم شدم😂😂😂عسلم امروز رفتم بتا تیتر دادم مثبت شد ولی از در ...

بتات چند بود

2706