2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

البته اینا که میزارم برای پیدا کردن شغله ولی شما به نیت پیداکردن شغل تو شهر خودتون بخون 

درضمن همین ذکر برای رزق و روزی هم عااالیه 

💙👈 پیدا کردن شغل ایت اللّه بهجت ↯↯↯

🌺👌 از ایشان پرسیدند: ↯↯↯

برای پیدا کردن  شغل چه دعایی خوب است ؟ فرمودند: بعد از نماز صبح این دعا را زیاد تکرار کنید و قبل وبعد از ان صلوات بفرستید تا ان شاالله  فرج حاصل گردد: 💫 اللّهم اَغنِنی بحلالک عَن حَرامِکَ وبِفَضلِکَ عَمَن سِواک 💫

📚 پرسش های شما وپاسخ های ایت اللّه بهجت،ص93

🍃🍂🌹🍃🍂🌹🍃🍂🌹🍃🍂🌹🍃🍂

@Ganjineazkar ❤️

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2740

من‌الان چله یاسین گرفتم‌هنو تموم نشده شنیدم خیلی جواب میده 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

توی این تاپیک هم یه نمازی هست استارترش خیلی راضی بود کامل بخون تاپیکش رو 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3441826/نماز-فوق-مجرب-واسه-هر-حاجتی

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

خود منم یه تاپیک زدم از دعاهایی که خودم ازشون حاجت گرفتم  دوست داشتی بخون 🌺🌺

2706