2733
2739
عنوان

تروخدا بیاین دارم دق میکنم حامله م

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 30 پست

اگه ۳۶ بود بتات ممکنه تازه حامله شده باشی و خارج رحم نباشه

اگر هم خارج از رحم باشه تازه اوایلش هست چون بتا تازه۳۶ اگر پیگیر دکتر باشی و یه دکتر خوب بری ایشالا با آمپول برطرف میشه فقط حتما پبگیر شو وقتو از دست نده

من خودم چند ماه پیش خارج رحمی بودم تجربه دارم که بهت میگم

وای نه ترو خدا ... دخترم ده ماهشه من جلوگیری داشتم چجوری شده دارم دق میکنم

جلوگیری نداشتی که باردار شدی عزیزم

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه ۳۶ بود بتات ممکنه تازه حامله شده باشی و خارج رحم نباشه اگر هم خارج از رحم باشه تازه اوایلش هست ...

ترو خدا علایم تو بگو چجوری بودی؟ 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

دخترت شير خودت رو ميخوره؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738
بخدا کاند وم استفاده میکردم 

تو اطرافیان من ۳ تا بچه میشناسم که از کاندوم در رفتن🙃 چندان روش مطمئنی نیست

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
بارداری خارج از رحم‌من شنیدم بتا‌خیلی زیاد میشه  ۳۶ کمه

من ١٠ روز از پريوديم عقب افتاد بتام ٩٥٠ بود عزيزم ولي خارج رحم نبودم وقتي رفتم بيمارستان آزمايش دادم گفتن ٥ هفته هست بارداري و بتا خيلي بالاست احتمال داره ٢ قلو باشه كه يه قل بود و گفت جنين خيلي قوي هست واسه اين بتا بالا بود،،و ٤ ماه ويار و استفراغ وحشتناك داشتم ...

ترو خدا علایم تو بگو چجوری بودی؟ 

علائم خارج از رحمی خیلی متفاوته ولی هر ۴۸ ساعت که بتاتوچک کنی اصولا کمتر از دوبرابر بالا میره  که این یکی از نشانه های خارج از رحمی

همه مثل هم نیستن من چون همون اوایل به خونریزی افتادم رفتم سونو تازه سونو اول نفهمید گفت احتمالا سقط داشتی هر ۴۸ ساعت مرتب آزمایش بتا دادم که دیدم مرتب پایین نمیاد یکم رفت بالا دوباره سونو دادم که تایید شد خارج از رحمیه 

*پس خودت خیلی پیگیر باش و هر ۴۸ ساعت آزمایش بتا بده.

بعد رفتم دکتر آمپول داد 

حتما پیش یک دکتر خوب برو و اینکه هر ۴۸ ساعت بتاتو چک کن اگر خاج از رحمی بود  داره بالا میره آمپول بزن که کارت به عمل کشیده نشه

وای نه ترو خدا ... دخترم ده ماهشه من جلوگیری داشتم چجوری شده دارم دق میکنم

به احتمال زیاد حامله نیستی. ۳۶ خیلی کمه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
علائم خارج از رحمی خیلی متفاوته ولی هر ۴۸ ساعت که بتاتوچک کنی اصولا کمتر از دوبرابر بالا میره   ...

مرسی عزیزم از راهنمایی هات رفتم دکتر دوباره آزمایش و سونو نوشت ... گفت مشکوکی

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...