2703
2553

بچه ها دو هفته س پریودم تاخیر افتاده دیروز آز دادم بتام 36 ..

ترو خدا بگین من حامله م یعنی ؟ چند روز پیش هم که رفتم سونو گفت مشکوک به بارداری خارج رحم ... حالا چکار کنم کسی مثل من بوده 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

بعد از دوهفته تاخیر ۳۶ کمه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

درد و لک بینی داری 

شاید بارداری شیمیایی باشه 

خارج رحم بتا خیلی بالا میره 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بارداری خارج از رحم‌من شنیدم بتا‌خیلی زیاد میشه 

۳۶ کمه

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
2714
ینی خارج رحمه ..فردا نوبت گرفتم برم دکتر

آزمایش بتا رو دو روز بعد تکرار کن همین 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین دوباره آزمایش بده اگه عددش بالا رفته باشه حامله ای

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
ببین دوباره آزمایش بده اگه عددش بالا رفته باشه حامله ای

وای نه ترو خدا ... دخترم ده ماهشه من جلوگیری داشتم چجوری شده دارم دق میکنم

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

حتما برو زود دکتر ، بتات خیلی بالا نرفته با توجه به موعدت پس به نظر منم مشکوکی ، حتی یه روزم یه روزه ، سریع بو بیمارستان تشخیص نهایی بدن برای سقط اقدام کنن وگرنه خدایی نکرده لوله تو از دست میدی ، بدو خطرناکه دور از جونت

اصلا خودتو درگیر این عدد بتا نکن

هر دوبار به من همین مزخرفاتو گفتن و استرس به دلم انداختن

ولی بچه هام سالم و سلامتن خدا رو شکر

اگر مشکلی بود لکه بینی داشتی

هیچ اتفاق وحشتناکی نیفتاده

فقط لقاح دیرتر از زمانی که معمول هست اتفاق افتاده

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706