2733
2734

به کمرت و زیرشکمت روغن سیاه دونه از العان بزن و چرب کن و ماساژ بده بعد گرم نگهش دار باعث میشه رحم گرم شه و سفت شه جنین و بهتر نگهداری کنه

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم چیا بخورم ؟

والا من چیز زیادی نمیدونم اما غذاهای مقوی بخور مثل خرما عسل گردو حلوا غذاهای طبع سرد رو فعلا تا انتقال و مثبت شدن نخور یاکمتر بخور مثلا برنج خوردی پشتش دو تا خرما بخور ماست  ترشی شیر برنج سعی کن خیلی کمتر بخوری مخصوصا العان سردم هست

الهی زود جواب بگیری همین بار

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
2731
مرسی عزیزدلم شما بارداری؟

نه عزیزم دعام کن😘

2738
2706