2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روز کہ نباشی، نبودنت،،، عادے مے شود !!!!!! حتی برای خاص ترین آدم هاے زندگے ات..... 💔 ...

تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من
چه جنونی ، چه نیازی ، چه غمی ست ؟
یا نگاه تو ، که پر عصمت و ناز
بر من افتد ، چه عذاب و ستمی ست
دردم این نیست ولی
دردم این است که من بی تو دگر
از جهان دورم و بی خویشتنم
پوپکم ! آهوکم
تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

2728

گاهی ما آدما؛ هرچقدر هم عاقل و منطقی باشیم؛ اشتباهاتی مرتکب میشیم که روح حساس مون رو آزرده میکنه. ‌بعضی وقتا این اشتباه ها هم تقصیر خودته هم تقصیر  اونیه که به آرامی وارد زندگیت میشه؛ کم کم با کلامش با حرفاش با شعراش رسوخ میکنه و بعد خیلی راحت میذاره میره🙃طوری که هیچ اثری ازش نمیمونه ولی رد پاهاش هست؛ مثل یه عکس ؛ یه متن؛ یه کتاب_ که وقتی میری سمت قفسه کتابا تا واسه دختر کوچولوت کتاب قصه شو بیاری_ دوباره میبینیش و یادش میفتی.....رد پای مهربونیاش هیچ وقت پاک نمیشه از صفحه ذهنت و اینا تقصیر تو نیست...تقصیر ا‌ونم نیست....شاید تقصیر زندگیه که ادمای اشتباهی رو سرراه هم میذاره🤔

شاید شما هم ازین ادمای اشتباهی سرراهتون قرار گرفته باشه؛ که دلتنگی های بعدش رو با یه شعر؛ با یه آهنگ غمگین یا‌...فریاد میزنین.ادمایی که پشت سرشون فقط باید زیر لب زمزمه کرد: ای غایب از نظر به خدا می سپارمت.....

پ.ن: کاش میشد زمان رو به عقب برگردوند....

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
گاهی ما آدما؛ هرچقدر هم عاقل و منطقی باشیم؛ اشتباهاتی مرتکب میشیم که روح حساس مون رو آزرده میکنه. ‌ب ...

🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸
متنی بسیار زیبا از نیما یوشیج :

ﮐﺎﺵ ﺗﺎ ﺩﻝ ﻣﯿﮕﺮﻓﺖ ﻭ ﻣﯿﺸﮑﺴﺖ
ﺩﻭﺳﺖ ﻣﯽ ﺁﻣﺪ ﮐﻨﺎﺭﺵ ﻣﯽ ﻧﺸﺴﺖ !
ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﺭﻭﯼ ﻫﺮ ﺭﻧﮕﯿﻦ ﮐﻤﺎﻥ
ﻣﯽ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺑﻤﺎﻥ !!!
ﮐﺎﺵ ﻣﯽ ﺷﺪ ﻗﻠﺐ ﻫﺎ ﺁﺑﺎﺩ ﺑﻮﺩ
ﮐﯿﻨﻪ ﻭ ﻏﻢ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺑﺎﺩ ﺑﻮﺩ
ﮐﺎﺵ ﻣﯽ ﺷﺪ ﺩﻝ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯽ ﻧﺪﺍﺷﺖ
ﻧﻢ ﻧﻢ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻫﻢ ﺁﻏﻮﺷﯽ ﻧﺪﺍﺷﺖ
ﮐﺎﺵ ﻣﯽ ﺷﺪ ﮐﺎﺵ ﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪگی
ﺗﺎ ﺷﻮﺩ ﺩﺭ ﭘﺸﺖ ﻗﺎﺏ ﺑﻨﺪﮔﯽ
ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﮐﺎﺵ ﻫﺎ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﺷﻮﻧﺪ
ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻏﺼﻪ ﻫﺎ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺷﻮﻧﺪ
ﮐﺎﺵ ﻣﯽ ﺷﺪ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩ
ﺭﺩ ﭘﺎﯼ ﮐﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﺭﻧﮕﯿﻦ ﻧﺒﻮد..

ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﺯﻧﺪﮔﯽ
ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺩﺍﺷﺖ . . .

ﻻﺍﻗﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺭﺍ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ . . .
ﺳﺎﻋﺘﻢ ﺑﺮﻋﮑﺲ
ﻣﯿﭽﺮﺧﯿﺪ ﻭ ﻣﻦ . . .
ﺑﺮ ﺗﻨﻢ ﻣﯿﺸﺪ ﮔﺸﺎﺩ ﺍﯾﻦ
ﭘﯿﺮﻫﻦ . . .
ﺁﻥ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ ، ﮐﻮﺩﮐﯽ ، ﺳﺮﻣﺸﻖ
ﺁﺏ . . .
ﭘﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺟﺎﯼ
ﺧﻮﺍﺏ . . .
ﺧﻮﺩ ﺑﺮﻭﻥ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ
ﺍﺯ ﺩﻟﻮﺍﭘﺴﯽ . . .
ﺩﻝ ﻧﻤﯿﺪﺍﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ
ﻫﺮ ﮐﺴﯽ . . .
ﻋﻤﺮ ﻫﺴﺘﯽ ، ﺧﻮﺏ ﻭ ﺑﺪ
ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ . . .
ﺣﯿﻒ ﻫﺮﮔﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ !

🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸

💎     💎

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
2740
گاهی ما آدما؛ هرچقدر هم عاقل و منطقی باشیم؛ اشتباهاتی مرتکب میشیم که روح حساس مون رو آزرده میکنه. ‌ب ...

یه جوری ام که اگه زمان به عقب برمیگشت هم بازم عاشقش میشدم،نمیدونم والا

🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸 متنی بسیار زیبا از نیما یوشیج : ﮐﺎﺵ ﺗﺎ ﺩﻝ ﻣﯿﮕﺮﻓﺖ ﻭ ﻣﯿﺸﮑﺴﺖ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﯽ ﺁﻣﺪ ﮐﻨﺎﺭﺵ ...

خیلی زیبا بود ⚘⚘ جسارتا از نیما نیست

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
یه جوری ام که اگه زمان به عقب برمیگشت هم بازم عاشقش میشدم،نمیدونم والا

ولی اگر برای من زمان به عقب برمیگشت هرگز با کسی آشنا نمیشدم. به تلخی ها و سوال های بی جواب بعدش نمی ارزید

ولی اگر برای من زمان به عقب برمیگشت هرگز با کسی آشنا نمیشدم. به تلخی ها و سوال های بی جواب بعدش نمی ...

الان دوروزه نون و خونم یکیه،درسته اعصابم خرد و داغونم ولی به نظرم این حسی که دارم،که هم دوست دارم بهش پیام بدم،هم نگرانم ناراحتش بکنم،یه حس  و درد دلنشینیه،دیشب خوابشو هم دیدم تازه...

الان دوروزه نون و خونم یکیه،درسته اعصابم خرد و داغونم ولی به نظرم این حسی که دارم،که هم دوست دارم به ...

چه خواب خوبی☺

صباح الخیر زد بلبل کجایی ساقیا برخیز 

که غوغا می کنددر سر ؛ خیال خواب دوشینم

چه خواب خوبی☺ صباح الخیر زد بلبل کجایی ساقیا برخیز  که غوغا می کنددر سر ؛ خیال خواب دوشینم

،
پرنده کوچک من!
نگران هیچ چیز نباش..
من به تو تبدیل می‌شوم و تو به کلمه و این چنین اندوه ما درخشان می‌شود.. و عشق، این تنپوش بلندی که بر تن آسمان و زمین است با هر لبخند تو روی پیراهن من جوانه خواهد زد؛

، پرنده کوچک من! نگران هیچ چیز نباش.. من به تو تبدیل می‌شوم و تو به کلمه و این چنین اندوه ما درخشان ...

⚘👌

2706