2737
2739
عنوان

جرا نمیتونم با شوهرم قهر بمونم؟

505 بازدید | 51 پست

سلام

دوستان من همیشه میبینم اینجاهمه با شوهراشون دعواشون که میشه چند روزبهش رو نمیدن،قیافه میگیرن،ولی من چرا نمیتونم؟؟؟؟

حالا تا دعوامون میشه کمر دردم شروع میشه مجبو میشم میگم با قولنجمو بشکن😑😑😑😑

اون بیشتر از من میتونه قیافه بگیره

اون روز دعوامون شد بعد چند دیقه ادکلنشو پیدا نمیکرد اومد بپرسه کجاس با حالت خشک ولی خندمون گرفت😑اشتی کردیم

خیلی دلم میخواد مغرورانه رفتار کنم،نمیتونم🙄🙄

نه اینکه بلد ناشما،حلو همسرم نمیتونم ولی.این خوبه یا بد؟؟؟

.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

الان چه عیبی داره برای هم الکی قیافه بگیرین خوبه😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

اتفاقا خوبه 

قهر طولانی یعنی مرگ تدریجی زندگی زناشویی 

فقط خودت بیش از حد پیش قدم نشو

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

خوبه دیگه چون دوتاتون با هم پیشقدم میشین برای آشتی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

خوب و بدشو نمیدونم..ولی من برعکس اصلا نمیتونم بعد کوچکترین بحثم تا چنرو تو قیافم تا بیچاره ب غلط کردم بیفته

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

غرور اونم واسه شوهر ب نظرم اصلا خوب نیست

البته شوهری ک خوب و مهربون و قدردان باشه.

حالا من برعکس چ مقصر باشم چ نباشم قهر میکنم البته کوتاه.شوهرم بیشتر مواقع پیش قدم میشه واسه اشتی

2706