2737
2734
عنوان

معظل جدید من سلام نکردن همسرم

2409 بازدید | 162 پست

سلام دوستای عزیزم.. من بعد از کلی کش و قوس تو دوران عقد تازه ازدواج کردم از ابتدای دوران عقدمون به خاطر رفت و آمدهای مکرر متوجه تفاوت های فرهنگی تربیتی بین خودمو همسرم شدم ولی همش سعی در اصلاحش داشتم که موفقیتم خیلی کم بود چون همسرم خودشو خیلی بی عیب میدونه کلا جوری که هرکاری بکنه حتی غلط درست میدونه و جلوه ش میده و حتی یک عذرخواهی نمیکنه هر کاری من بکنم ایراد میگیره و غلط میدونه و به همین خاطر خیلی باهم درگیرهستیم که اشتباهاتش گردن نمیگیره... خیلی خسته شدم از رفتارهاش... تازگیا وقتی میاد خونه از در که میاد تو  نه نگاه میکنه نه سلام میکنه... بعد با من بحث میکنه من از در اومدم تو خونه چرا سلام ندادی به من؟ میگم بابا تو از بیرون اومدی وارد خونه شدی تو باید به اهل خونه سلام بدی میگه تو هیچی حالیت نیست.. تو شعور نداری... هر کاری میکنم یه بامبول درست میکنه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه خیلی خسته شدم.. هر راهی میرم فایده نداره.. سر هرچیزی با من جنگو دعوا میکنه... قهر میکنه خیلی اگر بحثمون جدی بشه حتی دستش تو روم باز میشه و به راحتی به خانوادم فحش میده ولی بعدش حتی یه عذرخواهی نمیکنه.. میگه من مردم تقصیر تو بود که من عصبی شدم و خلاصه... نمیدونم دیگه چکار کنم 

گابی رو دیدین؟

من دیگه حرفی ندارم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

تفاوت فرهنگی توی همه ازدواجها حتی فامیلی هست چه برسه به غریبه سخت نگیر سعی نکن بغرنج کنی برای خودت کم کم این مسائل حل میشه اول شما سلام کن اصلا برو پیشوازش یه بوس هم کن چیزی نمیشه بزار به حساب احترام به بزرگتر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

چـ ه اهمیتی داره آخه ؟ این که معضل نیستـ عزیزمـ √ 

بین زن و شوهر این حرفا نیست.تو سلام کن بهش خوش آمدید بگو لبخند بزنـ . 

بالاخره مرد هستـ  دوست داره. تو پیش قدم بشی.

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

ولی اسی تو باید بری دم در سلام بوی واستقبال کنی ها🙄🙄🙄من که شوهرم آیفون رومیزنه هم خودم هم بچه هام جلود ر وای میستیم سلام میدیم.نثلا مردخونه است بزرگه ازسرکار داره میادها

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

اگه بقیه مشکلاتتم مثل سلام دادن و ندادن خودت و شوهرت باشه باید بگم به نظرم تو یذره بلد نیستی

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
2706