2737
2734

کدوم دکتر بهتره؟برای زایمان؟میخوام بیاد بالا سرم چه طبیعی چه سزارین!الانم ماه آخرم مجبور شدم دکترمو عوض کنم!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
منم میخوام‌برم زهرای مرضیع من دکتر خوشه مهر رو انتخاب کردم تعریفشو شنیدم دکتر یگانه هم خوبه چند ه ...

من الان ۳۷-۳۸ فکر کنم باشم!منم فقط دردای خفیفو کاذبه

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام‌برم زهرای مرضیع من دکتر خوشه مهر رو انتخاب کردم تعریفشو شنیدم دکتر یگانه هم خوبه چند ه ...

از کی رفتی پیشش؟؟؟میخوام حتما بیاد بالا سرم که اگر طبیعی نشد سریع ببرتم سزارین

2728
از کی رفتی پیشش؟؟؟میخوام حتما بیاد بالا سرم که اگر طبیعی نشد سریع ببرتم سزارین

من از سه ماهگی رفتم پیشش

زنداداشم و عروس عموم پیشش میرفتن راضی بودن

توکل بخدا 

من طبیعی بودم اولی دومی رو قبول نکرد سزارین بشم ولی گفت اپیدورال بهتر از سزارینه

انشالله بسلامتی برای همدیگه دعا کنیم

انشاالله عزیزم سلامت باشی آرههه منکه اولیمو وحشتناک زایمان کردم خداکنه دومیم راحت باشم

من از سه ماهگی رفتم پیشش زنداداشم و عروس عموم پیشش میرفتن راضی بودن توکل بخدا  من طبیعی ب ...

منم آخه اپیدورال زدم ولی برامن اثر نکرد میدونی چه روزایی میشینه؟

2740
منم آخه اپیدورال زدم ولی برامن اثر نکرد میدونی چه روزایی میشینه؟

جدی میگی اثر نکرد؟؟؟ای وای من به امید اپیدورال یه ذرع خیالم راحته

ولی تصمیمم قطعیه ماما خصوصی بگیرم چون هر کی گرفته راضی بوده

فک کنم زهرای مرضیه نمیشینه

یه زنگ بزنی پذیرشش بهت میگه

یگانه هم خوبه ها همونجا میشینه روزاشو از پذیرش بیمارستات بپرس راضی بودن خیلی ها

ولی میدونم خوشه مهر تو صدوقی میشینه و تو صدوقی و زهرای مرضیه و میلاد زایمان داره

من هم صدوقی میرفتم پیشش هم مطب

مطب بهتر بود

تو صدوقی روزای چهارشنبه میشینه 

روز قبل تلفنی باید نوبت بگیری

جدی میگی اثر نکرد؟؟؟ای وای من به امید اپیدورال یه ذرع خیالم راحته ولی تصمیمم قطعیه ماما خصوصی بگیرم ...

نه من میرم مطب!زهرای مرضیه زایمان داره دیگه؟

جدی میگی اثر نکرد؟؟؟ای وای من به امید اپیدورال یه ذرع خیالم راحته ولی تصمیمم قطعیه ماما خصوصی بگیرم ...

آره بابا گندش بزنن بزور یک ساعت فقط!انگار تو عرش بودم هیچی نمیفهمیدم کیف کرده بودم سر یک ساعت دود شد رفت هوا

میخوام بیاد بالا سرم اون دکتر قبلیم فقط زحمت کشید اومد بخیه زد برام ماماها منو زائوندن تازه کلی هم درد کشیدم من سزارینی بودم طبیعی ۱۲ساعت درد مداوم داشتم خدا چی بگم بهش

بله شماره مطبشم اینه تو خیابان جی هست ۳۵۲۴۰۵۲۲

عههه مرسییی عصرا میشینه گلم؟

بله شماره مطبشم اینه تو خیابان جی هست ۳۵۲۴۰۵۲۲

زایمانو شما کجا میری؟