2733
2734

؟؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب بگو

من دیروز آزمایش دادم دکترم گفت بره همه باردارا تجویز میکنم همون عفونت ادراری برای سلامت مادر و از این حرفا.فردا جوابش میاد انشاالله کشت ادرار نداشته باشم ،اگ داشته باشم برای جنینم ضرر داره😟😟یکیم ک من ۶ هفته و دو روز باردارم احتمال داره فردا صدای قلبش تشکیل شده باشه یا زوده؟

2738
من دیروز آزمایش دادم دکترم گفت بره همه باردارا تجویز میکنم همون عفونت ادراری برای سلامت مادر و از ای ...

خیلی ها عفونت بارداری رو تجربه میکنن ...

ممکنه تشکیل نشده باشه قلب استرس بگیری...عجله نکن زوده

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
اگه ضرر داشته باشه انجام نمیدن نگران نباش کشت ادرار هم یه آزمایش ادراره چیز پیچیده ای نیس

ن‌میدونم من دیروز ازمایش ادرار رو دادم میترسم عفونت داشته باشم و برای جنینم ضرر داره آیا؟؟

کشت ادار ک آزمایش ادراره سادست. 😐میری ادرار میکنی تو لیوان میدی دست آزمایشگاه 😐ادرار کردن چه ضرری ...

ن گلم میدونم من دیروز اون ازمایشو دادم فقط خواستم بدونم اگ خدای نکرده احیانا عفونت داشته باشم، برای جنینم ضرر نداره ک؟؟؟

2706