2737
2734
عنوان

اریتمی قلب جنین

1454 بازدید | 13 پست
دوستان من توی هفته 36 بارداری هستم پری روز که به دکتر مراجعه کردم گفت که قلب جنین نامنظم هشتش رفتم دکتر قلب گفت که تو ساختارش هیچ گونه مشکلی نیست فقظ ضربانش نامنظم شده کسی بوده که چنین شرایطی داشته باشه دکتر گفت که با قرص حل میشه تو رو خدا کمک کنید می ترسم بعد تولد مشکل ساز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهر منم قلبش تو دوران جنینی از لحاظ ساختار سالم بود ولی ضربان اضافی داشت.تا اول راهنمایی هم داشت ولی از لحاظ بدنی کاملا سالمه.هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده.درمان خاصی هم نشد.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

خواهر منم قلبش تو دوران جنینی از لحاظ ساختار سالم بود ولی ضربان اضافی داشت.تا اول راهنمایی هم داشت ولی از لحاظ بدنی کاملا سالمه.هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده.درمان خاصی هم نشد.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

چرا دکتر قلب رفتم گفت که هیچ مشکلی تو ساختارش نیست حتی یه جایی خوندم با تولد حل میشه ولی خیلی داخونم ...

تو رو خدا جواب بدین مشکتون حل شد

بچه من هم همین مشکل رو پیدا کرده

شب و روزم شده گریه

تو رو خدا جواب بدین مشکتون حل شد بچه من هم همین مشکل رو پیدا کرده شب و روزم شده گریه

سلام عزیزم بچتون خوب شد منم ۸ ماهمه بچم اریتمی گرفته میترسم قلبش قبل ازاینکه خون رو جمع کنه سریع پرت میکنه بیرون توروخدا جوابمو بده بگو برا بچت چیکار کردی؟

2738
سلام بچت خوب شد منم اینجور شده جنین

تو این پیام خواستم فقط بگم اگه کسی در دوران بارداری ، جنینش دچار اریتمی شد و قلبش نامنظم شد و اکو انجام داد و ساختار قلب جنین مشکل نداشت اصلا نگران نباشه خودش کم کم قبل زایمان رفع میشه  یا کلا بعد زایمان رفع میشه 

اشلا نگران نباشین به هیچ عنوان

برای جنین من اتفاق افتاد خیلی گریه کردم و حرص خوردم فقط الکی  و الان میگم چرا رو بچم اینقدر حرص خوردمو گریه کردم.