2733
2734
عنوان

کارگاه بازی شادی رشد

4730 بازدید | 20 پست
سلام دوستان یه موسسه پیدا کردم که کارگاه های جالبی برای بچه ها و البته مادران داره خواستم شما رو هم در جریان بذارم
کارگاهی که من دخترم رو ثبت نام کردم اسمش هست بازی شادی رشد که رده بندی سنی داره و بچه ها از 1 تا 2 سال و 2تا 3 سال به صورت مجزا توی این کارگاه همراه با مادراشون شرکت میکنن و زیر نظر یه مربی که روانشناسی کودک خونده بازی میکنن و بازی گروهی و حضور توی اجتماع رو تجربه میکنن البته مادها هم یاد میگیرن چه بازی هایی برای سن بچه شون خوبه و همون رو میتونن تو خونه تکرار کنن
برای دختر من که خیلی خوب بود چون همبازی هم سن و سال نداره جلسه اولی که بردمش حسابی ارتباط برقرار کرد
اگه جلسه ای بخواهید ثبت نام کنید 7 تومن اگه برای 4 جلسه ثبت نام کنید 20 تومن کلاسای تجربه رنگ هم برای بچه های بالای 2 سال دارن و اتاق لگو هم دارن که محدودیت سنی نداره و این جور که من فهمیدم یه عالمه لگو در قطعات مختلف در اختیار بچه میذارن تا باهاش بازی کنه البته با بچه های دیگه و والدین هم میتونن باشن ورودی اتاق لگوشون 3000 تومن هست که از ساعت 4 یا 5 بعداز ظهر شروع میشه تا 9 شب (اتاق لگو پنج شنبه جمعه هاست )

شما هر موقع خواستید میتونید برید و بچه تون تا هر زمان خواست میتونه لگو بازی کنه با بچه ها (البته تا 9 شب )
کلاس موسیقی (ارف)برای بچه ها بالای 3 سال (گمونم)دارن یه سری کارگاه ها ی روانشناسی و رفتار با کودک هم برای مادران دارن و خلاصه برنامه هاشون خیلیه شماره میدم هر کدوم خواستید تماس بگیرین خودشون توضیح میدن
من فعلا دخترم رو برای همون بازی شادی رشد میبرم و خیلی راضی هستم با اینکه مسیر برام دوره و اذیت میشم ولی ارزشش رو داره
تلفن 33327928-33314072
خ پیروزی روبروی خ پرواز پلاک 792 موسسه بازی و اندیشه
امیدوارم استفاده کنید
شاد باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا همه امکانات برای تهرانیاست
مگه بچه های شهرستانی بچه نیستن؟
این بی عدالتیه
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
بیچاره بچه های شهرستان
دوستان می تونید کمکم کنید می خوام یک نامه تهیه کنم برای نماینده شهرمون که برای کودکان اهمیت بیشتری قائل بشیم لااقل دو تا پارک و یک فرهنگسرا و... برای کودکان در نظر بگیرند یا توی برنامشون باشه ولی اصلا ادبیاتم خوب نیست ممنون میشم راهنمایی ام کنید در نوشتن نامه
بزرگترین اقیانوس آرام است، پس آرام باش تا بزرگترین باشی.
کاملا موافقم در این مورد که اصلا تو شهرستانها این امکانات نیست و البته خیلی امکانات دیگه ولی خوبیش اینه که مردم تو شهرستان ها به هم نزدیکترن و روابط بیشتره از همه مهمتر همون خونه های بزرگ حیاط دار تو شهرستان خودش نعمتیه که ماها که تو آپارتمان زندگی میکنیم خوب میفهمیم یعنی چی دوستان شهرستان اگه مهد کودکی هم بتونید پیدا کنید که قبول کنه بچه هاتون یه ساعت خاصی رو برن با بچه ها بازی کنن خیلی عالی میشه ..اگر چه مزیت این کلاسی که من نیلوفر رو میبرم همون حضور مربیه که خودش روانشناسی کودک خونده و خوب شاید همه مهدها نداشته باشن این امکان رو ولی بازم از هیچی که بهتره ..
مریم جان به نظر من میتونی بنویسی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت نماینده محترم شهرستان ...از آنجا که جنابعالی به عنوان نماینده ما و به نیابت از ما در مجلس حضور دارید و امید است حضورتان گره ای از مشکلات مردم شهرستان باز کند لازم دانستم یکی از مسائل ضروری شهر را به اطلاعتان برسانم باشد که اقدامات لازم را مبذول نمایید جمله کودکان آینده سازان جامعه هستند را بسیار گفته ایم و شنیده ایم اما شهر ما فاقد امکانات لازم برای رشد و تعالی رو ح و جسم این کودکان آینده ساز است به عنوان یک مادر فقدان فرهنگسرا و (هر چیزی که شهرتون کم داره...)برای کودکان را حس میکنم و از شما تقاضا دارم به کودکان و برنامه ریزی برای اینده شان بهای بیشتری بدهید کودکان ما به فضاهایی با برنامه های هدفمند جهت رشد و بالندگی نیازمندند و از آن محرومند فقط به جرم آنکه اینجا و در این شهرستان متولد شده اند الحق که انصاف نیست این چند خط را نوشتم شاید که بخوانید و باشد که فردای شهرمان و فردای وطنمان آبادتر از دیروز و امروز باشد باتشکر یک مادر
اگه کسی دلسوز باشه همین نامه هم کافیه عزیزم به قول معروف در خانه اگر کس است یک حرف بس است
2706