2737
2734
عنوان

کمک ب خانواده شوهرم

132 بازدید | 9 پست

بچه من خونه بابام دست ب سیاه سفید نمیزدم میرفتم سرکار میومدم فوقش ی شام ساده بپزم با ظرفارو بشورم چون دختر کوچیکه بودم هوامو داشتن

تا عروس خانواده ای شدم ک دختر ندارن سه تا عروس دارن یکیشون ک همیشه یه بهونه میاره و کاری نمیکنه ولی اون دوتای دیگه همه کار میکنند از پخت و پز و شستشو و جابجا کردن وسایل ...

حالا من یه قابلمه آب بخوام بردارم ب شوهرم میگم ک یه وقت چیزیم نشه

حالا اینا برای عید تصمیم گرفتن برن خونه مادرشوهرم کل وسایلا رو بزارن بیرون و فرشا و همه چی رو بشورن و ..... خدایا من اصلا ازین کارا دوست ندارم درسته منم عروسشونم ولی اصلا من دوست ندارم کار کنم بعدشم حامله هم هستم البته فقط مادرشوهرم خبر داره قراره ب جاریها تا سه ماهگی نگیم چون شوهرم میگه ممکنه بخاطر حسادتشون کاری کنند میگمم کارگر بگیرین میگن خودمون هستیم

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم میتونی بدون اینکه .ناراحتی پیش بیاد موضوع رو خاتمه بدی...شما برو .دست نزن بجاش ناهار رو حاضر کن..بگو ناهار بامن..یاچایی .چیزی که هم حاملگیتو پنهون نگه داری.هم بهونه دستشون ندی

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!

نریاااا نکنیاااا حامله ای اولا 

دوما مگه نوکرشونی ؟!!!!!  بگو من خودم میدم قالیشویی بعد بیام فرشایه یکی دیگه رو بشورم ؟

وای امان از دست جاری اه چیه خدا افریده فتنه

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره 💙
حامله هم نبودی نباید میرفتی، مگه کارگرشونی، اون جاریات دلشون میخواد کارگری کنن خوب بزار اونا بکنن تو ...

آخه خیلی فتنه هستن تندی پشت سرم حرف درمیارن ک این کار نمیکنه ما اینجوری میکنیم ولی این هیچکار نمیکنه و ....

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟
2738
آخه خیلی فتنه هستن تندی پشت سرم حرف درمیارن ک این کار نمیکنه ما اینجوری میکنیم ولی این هیچکار نمیکنه ...

از اول نزار عادت بکنن به کار کردنت، بزار هرچی میخوان بگن، اهمیت نده اصلا

آخه خیلی فتنه هستن تندی پشت سرم حرف درمیارن ک این کار نمیکنه ما اینجوری میکنیم ولی این هیچکار نمیکنه ...

خوب اصلا نرو تا متلک هاشونم نشنوی!!! بگو خونه مادرم بودم دستم به خونه تکونی اون بند بود!!