2737
2739

ازیه حرف مادرش ناراحت بودیم بعد که حرفمو زدمو شوهرمم گفت خب راست میگن تو اونجا معذبی خیلی کم حرف میزنیو. ..منم گفتم وقتی مادرت هرچیزیو 5بااااار تکرار میکنه من مگه میتونم 5بار رو مشتاق شنیدن باشم بعدم اگه بهت گفتم خونه ویلایی بخری من با مادرت نمیام چون نه تو نه من نه مادرت مدیریت نداریم که بدون دردسر زندگی کنیم عایا مادرت میتونه بپذیره من شاید نتونم یک هفته ببینمش؟؟؟نه اینکه بگه حالا که باهمیم پس خونه یکی باشیم بهرحال من شرایطم اینه 

ولی ازینکه گفتم مامانت خیلی تکرار داره عذاب وجدان گرفتم بچه ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بلاخره وقتی ایشون روی شما عیب میذاره که کم حرفی و پیش خانوادش معذبی ، شما در دفاع از خودت گفتی.بنای زندگیتون رو هم بذارید رو استقلال کامل. نزدیکی زیادی به هیچکدوم از خانواده ها خوب نیست

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙
2738

نه بابا من دائم ب شوهرم میگم،آخی من نمیدونم این چ عادت بدی ک یه صحبتی انقدر تکرار میکنن منکه واقعا این حرکت رو مخمه😓

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍

سعی کن از دلش در بیاری،مردا درکل خیلی هوادار مادراشونن دیگه بد مادرشو جلوش نگو چون با این کار خودتو از چشمش میندازی،ازش عذرخاهی کن بگو مثلن از فلان جا ناراحت بودم حواسم نبود چی گفتم 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

حالا جالبه مادرشوهرمم مادرشوهرشو میگه چقد حرف میزنهههه منم تودلم میگم خودت ک ازون بدتری خخ حالا اگ باجون و دلم گوش ندم ناراحت میشه😆

جوجه ی من🐣نفسم عاشقتممم بمووووونی براااممم😍👄👄
2706