2737
2734

خانما بچه من از دیشب تب میکنه دارو بهش میدم،معمولا بدنش گرمه و سر انگشتاش سرد،ولی الان انگشتاش بیش از حد معمولیدسرده،بدنشم داغ نیست،دکترشم گفته شبا شیافتش کنم،الان من نمیدونم این یخی انگشتاش از تب بالاست یا نه،شیافتش کنم یا نه،بدنشم داغ نیست،کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب اگه تب نداره چرا شیاف کنی دمای بدنش میاد پایین درجه نداری خونه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
خوب اگه تب نداره چرا شیاف کنی دمای بدنش میاد پایین درجه نداری خونه

نه،ولی همیشه سر انگشتاش سرده بدنش داغ،ولی الان بیش از حد یخه،بدنشن داغ نیست،یعنی افت دمای بدن داره؟

2738

اگر بچت کوچیک و شیر خودت و میخوره بهش شیر بده ضعف نکنه

تب بر هم نمیخواد فعلا بدی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
معمولا تب بخاطر عفونت داخل بدنه اگر قطع شده بهش تب بر نده ..... 

نه قطع نشده،دیشبم تب داشت بهش دادم،الان بیقراری کرد بیدار شدم دیدم یخه،خواستم شیافت کنم،دیدم بدنش گرم نیست،ولی از یخی انشتای دست و پاش ترسیدم

ببین نمیخوام بترسونمت خب دقت کن چی میگم اگه از تبش پایین بوده وخیلی زیاد نبوده والان سر انگشتاش یخ اشکال نداره ولی الان اگه تو تب بالا مثلا 38 وخورده ای ی دفعه سر انگشتاش یخ شده دکتر ب ماملنم گفته بود یعنی خون دیگه ب انگشتا نمیرسه فشار داره میاد وخدایی نکرده تشنج

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
نه،ولی همیشه سر انگشتاش سرده بدنش داغ،ولی الان بیش از حد یخه،بدنشن داغ نیست،یعنی افت دمای بدن داره؟

خوابه پتوبندازبالاش آدم وقتی خوابه سردش میشه یکم

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹