2733
2734
به نظر منم همون کاکائویی خوب بود.موزش که انگار ویفر موزی رو تو اب خیسوندی بد بود.وانیلی هم افتضاح

من عاشق ویفر موزیم اگه مزش شبیه اونه بخرم؟؟کاکائویی رو دوس ندارم اصلا به زور میخورم،خوراکی های اسانس توت فرنگیم خیلی باب میلم نیست ،اگه موزیشم بده کاکائویی بخرم ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دوستدارم بخورم ولی دکترم اجازه نداد...میشه بگی قند ناشتات توازمایش گلوکزچتدبود؟ اخه لیدی میگن قن ...

تو گلوکز ۸۷ بود ،من از شنبه خوردم پنج شنبه ازمایش خون دادم قند ناشتام ۹۶ بود پس از لیدی میله؟؟

من عاشق ویفر موزیم اگه مزش شبیه اونه بخرم؟؟کاکائویی رو دوس ندارم اصلا به زور میخورم،خوراکی های اسانس ...

ببین منم ویفر دوس دارم ولی فکر کن ویفری که تو اب حل شده انگار.واقعا به سختی خوردم.ولی طعمش اره کپ ویفرموزی

اره خیلی بدمزست ولی مجبورم اه اه

منم ب زور میخوردم آخرم بچم 2کیلو و 500 و 60 گرم ب دنیا اومد

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
ببین منم ویفر دوس دارم ولی فکر کن ویفری که توداب حل شده انگار.واقعا به سختی خوردم.ولی طعمش اره کپ وی ...

کاکائوییشم خیلی بده اخهبوی بدی میده،نمیدونم میگیرم خالا ببینم کدوم بهتره 

من موزو کاکایو رو می گرفتم نصف نصف میریختم بد نبود وانیل فوق وحشتناکه مزه ش توت فرنگی هم حالمو بهم میزد. برای من لیدی میل تاثیر نداشت دختر من سه و هشتاد تو هفته ی سیو هفت بدنیا اومد. یعنی رشدش معمولی بود. قند منو که بالا نبرد تااخر قندم هفتادوهفت بود

من موزو کاکایو رو می گرفتم نصف نصف میریختم بد نبود وانیل فوق وحشتناکه مزه ش توت فرنگی هم حالمو بهم م ...

شما قبل از لیدی میل وزن نینیتون چند بود؟

چقد خوردین لیدی میل؟چن هفته یا چند قوطی

من چهار هفته خوردم دقیقا هفته ای صدو نود گرم اضافه شد دخترم. به نظرم خوبه برای مواد معدنی وویتامینی که داره نه تپل کردن نی نی. کباب و چهار مغز و ماکازونی البته پرگوشتش یا بستنی تاثیرش بیشتره. من بعد زایمان اصلا دیگه نتونستم بخورم حالمو بد می کرد دادم شوهرم خورد. اصلا وزن بچه قبل اززایمان مهم نیست.بعدش وزنگیریش مهمه. دختر من ریزو کوچولو بود ولی الان یازده ماهشه ماشالله قدووزنش مثل بیست ماهه هستش. درصورتی که پسر من زمان تولد سه وهفتصد بود ولی زمان یکسالگی تقریبا قدوهیکلشون مشابه ست هردو هم شیر مادر میخوردن

2706