2752
2734
عنوان

عوارض سیتی اسکن

24016 بازدید | 59 پست

سلام توروخدا کمکم کنید

من چند وقت پیش یه ضربه به سرم خورد و مجبور شدم سیتی بگیرم علائم خونریزی داخلی داشتم

حالا فهمیدم عوارضش رو 

تورو خددا کمکم کنید دارم دیوونه میشم تو نت نوشته دفعات زیادش زبونم لال سرطان زاس و یکی دوبارش ضرر نداره

ولی خیلی میترسم دارم دیوونه میشم از من بدون تزریق بود

میشه یکم توضیح بدید درموردش؟و اینکه حد مجازش چقدره

تووخداااا من خیییییییلی استرس دارم

من کارشناس رادیولوژی واسکنم..بهت قول ۱۰۰درصد میدم هیییچ اتفاقی نمی افته..لطفااااا از گوگل چیزی سرچ نکنین..لطفاااااا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من کارشناس رادیولوژی واسکنم..بهت قول ۱۰۰درصد میدم هیییچ اتفاقی نمی افته..لطفااااا از گوگل چیزی سرچ ن ...

تورو خدا راست میگین؟شما که درسشو خوندین بگین چه عوارضی داره؟حد مجازش چقدره؟

خواهش میکنم ازتون 

عزيزم روش تشخيصيه ديگه

درسته يه كم ضرر داره اما زماني كه شما ضربه به سرت خورده چاره اي ديگه اي نداشتي داشتي؟!

بعد اينكه نترس با يكبار چيزي نميشه

ضرر هاش گفته ميشه تا مردم بدونن و الكي سي تي انجام ندن

نه يكي مثل شما كه واجب بوده براش

تورو خدا راست میگین؟شما که درسشو خوندین بگین چه عوارضی داره؟حد مجازش چقدره؟ خواهش میکنم ازتون 

بله عزیزم درسشو خوندم امضام هست..فقط میگم که بخداقسم هیچی نمیشه..هیچییییی

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

اسی چند بار سیتی اسکن گرفتی

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

اخه میگن اشعه اش سلول های بدن رو از بین میبره

باعث ناقص شدن جنین میشه اگه کسی باردار باشه

و باعث از بین رفتن تخمک های زنانه میشه

من خیلی نگرانم

درسته راه دیگه ای نبود 

ببين اينم بهت بگم

تو اورژانس واسه اكثر مريضاي تصادفي درخواست ميدن

ديگه بيشتر آدما يكبار براشون پيش اومده

اگر بخواي اينطوري حساب كني نود درصد آدما بايد كلي بيماري از همين سي تي بگيرن!!ولي اينطوري نيست

سخت نگير 

ببخشید عزیزم من چند ماه قبل ب پسرم ی موتوری زد ومجبور شدم ببرمش سیتی اسکن و چون کوچیکه اولین بار نیستاده مجبور شدیم دوباره ام ببرمش یعنی دوبار رفت

خطرناکه

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
ببين اينم بهت بگم تو اورژانس واسه اكثر مريضاي تصادفي درخواست ميدن ديگه بيشتر آدما يكبار براشون پيش ...

درسته منم دیدم اون روز که ضربه بهم خورده بود تو اورژانس تصادفیا رو میفرستادن سیتی

یا کسایی که بیهوش شده بودن در اثر ضربه

منم وز وز گوش داشتم سردرد شدید ولی خونریزی نکرد سرم

میترسیدم خونریزی داخلی کرده باشه

براهمین رفتم

2706