2733
2739
عنوان

حالم بد میشه وقتی بچمو بغل میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 113 پست
خودم بچه ندارم ولی فک و فامیلا همه همینن

نمیدونم چیکار کنم. مثلا مادرشوهرم میگه دخترم چطوره؟ من بدم میاد تو دلم میگم دختر خودمه 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

من رو خواهر برادرم اینجور بودم . 

حس میکردم از دستشون میوفته . دستشون تاب نخوره . سرشو فشار ندن . 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادر شوهر و پدر شوهرت که دقیقا حسشون مثه مامان و بابای خودته نسبت به بچت .حالا باز اقوام دورتر شاید یکم آدم حساس بشه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

فک‌ کنم همه اینطوری هستن منم داغون میشدم  الان که به بچه دوم فکر میکنم استرس میگرم  باز صحنه ها تکرار میشه حالا بچه من گریه میکرد میگفتم  میام مامان مادرشوهرم  میگفت وا  مثلا بیای چی میشه

بهترین نیستم اما خودمم😍
2740

الکی‌ حساسیت‌ نشون‌ میدی. بنده‌ خداها‌ خوبه‌ اصلا‌ نیان‌ و تو . و بچت‌ رو تحویل‌ نگیرن‌ . اون ور‌ قضییه‌ رو هم ببین‌ . 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
نمیدونم چیکار کنم. مثلا مادرشوهرم میگه دخترم چطوره؟ من بدم میاد تو دلم میگم دختر خودمه 

آره خب این طبیعیه مادر شوهرتم خیلی میخواد با بچت صمیمی شه😂

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

خوش به حالت کاش یکی میومد قربون صدقه بچه من می رفت دو دستی تقدیمش می کردم والا

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

دلیلش اینه که اونا مادرشوهر پدرشوهرن!!!!!

یعنی چی

اگر مشکلی بود باید برای همه اینطور بودی نه فقط بعضی ها

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

😐زیاد حساسی نباش

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱
بنظرم حساسیت نشون نده زشته میدونم دست خودت نیست ولی کنترل کن

نه اصلا نذاشتم کسی بفهمه. باورت میشه نذاشتم حتی یبارم کسی پاشو بشوره یا مای بی بیش کنه. همه کاراش خودم میکنم. دوسندارم دست کسی بهش بخوره وقتی میگن وای نوه مونه وای دوسش داریم یا بغلش میکنن تمام اعضای بدنم مور مور میشه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2706