2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم... خداروشکر

اسمش بتامتازون بود، خیلی تأثیر داره

البته حتمااا باید با تجویز دکتر باشه، چون ممکنه به خیلیا نسازه، انشالله بهتر میشی

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

دوری از چیزهایی که باعث آلرژیت میشه استفاده از دستگاه بخور استفاده از داروهای گیاهی مثل به دونه چهارتخمه سرفه ها رو خلطی و نرم میکنه و همچنین آبجوش پلرم به همراه عسل و آبلیمو

دوستم منم این مدت در گیر سرفه بودم ولی واقعا چیزی ک تجربه کردم عالی بود 

من تازه زایمان کردم رفتم دکتر دارو بهم ندادن فقط عسل و ابلیمو با اب ولرم _دم کرده غلیظ اویشن با عسل _عرق اویشن خوردم اینا منو نجات دادن بخدا خیلی تاثیر داشت فقط باید مداوم باشه و چند روز پشت سر هم استفاده کنی_شبا تو اتاق بخور سرد استفاده کن 

دوستم منم این مدت در گیر سرفه بودم ولی واقعا چیزی ک تجربه کردم عالی بود  من تازه زایمان کردم ر ...

والا اویشن خالی استفاده کردم با اب جوش و عسل ولی ابلیمو باهاش نبود

امشب از اینا تهیه کنم ببینم چطور میشه😣

والا اویشن خالی استفاده کردم با اب جوش و عسل ولی ابلیمو باهاش نبود امشب از اینا تهیه کنم ببینم چطور ...

چن روز مداوم استفاده کن دارو گیاهی دیر تر تاثیر میزاره نسبت ب داروی شیمیایی باید صبر داشته باشی _دانه به هم اگه داشته باشی یا تخم شربتی ک لعاب دارن میتونی توی اب جوش بریزی و بخوری اینم سینه رو نرم میکنه_ی روسری نخی هم ببند دور گردنت

2706