2733
2734

من امروز کرم رو خریدم و شروع به استفاده کردم اما خب وقتی اومدم اینجا نظرات رو بخونم متوجه شدم که هیچکس راضی نیست و سر همه کلاه رفته،، خدا کنم مرجوع کنن و پولم رو پس بدن

من امروز کرم رو خریدم و شروع به استفاده کردم اما خب وقتی اومدم اینجا نظرات رو بخونم متوجه شدم که هیچ ...

اول باید تحقیق کنی بعد بخری  منم میخاستم مرجوع کنم ولی جوابمو ندادن 

دلم نی نی میخاد😔💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین کرم های ضد لک و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه https://bigsearch.ir/zedelak

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤
سلام خانم خوبین ؟ضدلک صمیم رو گرفتید راضی بودین ؟من  امروز سفارش دادم اگه خوب نبود کنسلش کنم&nb ...

نه نخر لطفا نخر منم میخواستم کنسل کنم ولی قبول نکردن زورکی فرستادن برام گفتم حالا که پولشو دادم استفاده کنم ولی کاش استفادش نمیکردم

2731

به نظر من به هیچ عنوان به ۵۰۴۰ اعتماد نکنید.

داستان من و گوش کنید .

من اوایل خرداد 99 یک عدد کرم صمیم سفارش دادم. مشاور به من زنگ زد نزدیک به نیم ساعت من راجع به کرم پرسیدم و ایشان توضیح دادن و گفتن اگر هر مشکلی داشت مرجوع بفرمایید. یک هفته بعد کرم به همراه یک کرم هدیه ماهزاد به دست من رسید. یک هفته استفاده کردم صورتم پر از جوش شد . کرم قطع کردم صورتم بهتر شد. مجدد یک هفته استفاده کردم صورتم پر از جوش شد. با مشاور تماس گرفتم یک سری راهکارها بهم پیشنهاد کردند که هیچ کدوم به درد نخورد. گفتم می خوام کرم را مرجوع کنم گفتن از تاریخ خرید باید دو ماه بگذره تا شما بتوانید کرم را مرجوع کنید . 

دو ماه بعد من تماس گرفتم گفتن ایراد نداره میتونید مرجوع کنید. اسمم رو توی سیستم ثبت کردن گفتند دو هفته دیگه تماس بگیرید تا آدرس رو بهتون بدیم . دو هفته بعد تماس گرفتم آدرس رو برام پیامک کردن. کالا را براشون پست کردم از طریق سایت اداره پست پیگیری کردم دقیقا ۲۹ مرداد کالا به دستشان رسیده بود. ولی با من تماس نگرفتن. اوایل شهریور مجدد بهشون پیام دادم به من زنگ زدن. گفتم کالا رو براتون فرستادم خانم گفت کالای شما به دستمان نرسیده بعد از نیم ساعت جر و بحث متوجه شدم که اصلاً ایشون منو با فرد دیگه اشتباه گرفتن. بعد که بهشون گفتم بدون هیچگونه عذرخواهی بابت فریادهایی که سرم زده بودند به من گفتند که خوب اگر شما فلانی هستید با شما تماس گرفته شده تا برای شما کالا ارسال بشه. من بهشون گفتم که هیچکس برای ارسال کالا با من تماس نگرفته و من اصلا کالایی نمیخوام من می خوام پولم را پس بگیرم گفتند دو ماه طول میکشه تا پولتون رو بهتون برگردونیم گفتم ایراد نداره ولی باز قبول نکردن . گفتم به رئیستون بگید به من تماس بگیرن و صدای ضبط شده ای که با من صحبت کرده و از من تایید ارسال کالا گرفته برای من پخش کنید. 

یک هفته گذشته هیچ خبری نشد من مجدد تماس گرفتم گفتم که قرار بود آقای محمدی با من تماس بگیرم خانمی که گوشی رو برداشته بودن گفتن آقای محمدی مسئول امور مالی هستند و به هیچ عنوان با مشتریان تماس نمی‌گیرد به من گفتند دوستانه بهتون میگم شرکت برای هیچ کس پولی واریز نمیکنه فقط میتونید کالا دریافت کنید و اگر کالا را دریافت نکنید سفارش شما سوخت میشه.

من به اجبار کالا را پذیرفتم بعد از یک هفته امروز کالا به دستم رسید امروز ۲۶ شهریور ۹۹ هست کالایی که برای من فرستادند یک عدد کرم ماهزاد ای بود که من مرجوع کرده بودم ۸ عدد شامپو تولید اردیبهشت ۹۷ یعنی دو سال و نیم از تولیدش میگذره و انقضاش سه سال هست یعنی ۶ ماه دیگه و یک کارت "پزشکیت" به مبلغ ۳۰ هزار تومان که اعتبارش آخر شهریور ۹۹ هست یعنی ۴ روز دیگه اعتبار داره!!!!!

حالا برای خرید محصولات ۵۰۴۰ تصمیم با خودتون

2738
به نظر من به هیچ عنوان به ۵۰۴۰ اعتماد نکنید.  داستان من و گوش کنید . من اوایل خرداد 99 یک عدد ...

سلام ببخشید این کرم صمیم رو من تازه سفارش دادم و به شرکت پست دادن که بیاره اینطوری که شما صحبت کردید من ترسیدم به نظرتان چکار کنم .کرم رو میتونم از پست تحویل نگیرم و پول را به پست ندم و برگردونه؟

این کار را اداره پست و شرکت قبول میکنه؟

منم به خاطر لک قهوه ای که از جای جوش باقی مونده خریدم به نظرتان تحویل بگیرم بزنم؟

سلام من از این کرم استفاده کردم افتضاح بود هیچ تاثیری نداشت من استفاده کردم اصلا خوب نبود به من برای سفارش گفتن که اگه از کرم راضی نبودید امکان مرجموع کردن اون هست ولی ما هرچی زنگ میزدیم کسی جواب نمیداد اصلا نخرید افتضاح هست هیچ نتیجه ایی نمیگیرید 

عزیزم من این کرم امروز ب دستم رسید استفاده نکنم یعنی؟ ۲۸۲ تومن پول دادم

حالا که گرفتی استفادش بکن شاید برا تو نتیجه داد توکل بر خدا ولی اگه جواب داد بیا همینجا بهمون بگو ولی من تا حالا ندیدم کسی راضی بوده باشه واقعا چیز مزخرفیه انگا مرطوب کننده ریختن شیشه😀😀😀😀

حالا که گرفتی استفادش بکن شاید برا تو نتیجه داد توکل بر خدا ولی اگه جواب داد بیا همینجا بهمون بگو ول ...

عزیزم دوشب زدم سردردگرفتم مرجوعش کردم.بهتر.چون اکثرا ناراضی بودن خیلی پشیمون شدم ک خریده بودمش.۲۸۲تومن خریدم

2706