2733
2734

من دیپلم ریاضی دارم 24  سالمه و ی بچه دوساله هم دارم علاقه ای به درس ندارم مغزم نمی کشه کلا مطالب مدرسه یادم رفته اما خیلی دوست دارم لیسانس بگیرم حالا هر رشته ای چجوری دانشگاه شرکت کنم که زیاد نخواد درس بخونم راحت لیسانس بگیرم اینم بگم که شوهرم فقط پیام نور میزاره برم یعنی ازادنمی تونم برم و این که یکی از دلایلی که باعث شد نرم دانشگاه استرس زیادی که تو دوران مدرسه داشتم نمراتم تو مدرسه خوب بود معمولا شاگرد سوم میشدم ولی هر بار که معلم پایتخته صدام میکرد دست و پاهام میلرزید معلم و دوستام مسخرم میکردن منم ترسیدم برم دانشگاه جبو پسرا دستام بلرزه ابروم بره خواهش می کنم بگین دانشگاه هم مثل مدرسه همش پایتخته صدا می کنن همش درس میپرسن

نه پای تخته معمولا نود درصد صدا نمیکنن. اگر هم ۱۰ درصد صدا کردن میتونی بگی بلد نیستم و نری پای تخته. ولی پیام نور درس خوندن سخته. امتحاناتشون سراسریه

یا رفیق من لا رفیق له 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731

نه درس نمیپرسن کلا 

فقط قبل امتحانا ۱۰ روز فرجه ست اونموقع درس میخونن😁😁😁

پیام نورهم قبول شدنش آسونه 

فقط رشته مورد علاقتو انتخاب کن علاقه داشته باشی آسون میشه همه چی

نه بابا 

گاهي اوقات بعضي استادا كنفرانس ميزارن ك اونم اختياريه ميتوني داوطلب بشي 

درس پرسيدنم ميره شب امتحان تو ورقه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

نه والا من ترم پنجم ولی تاحالا هیچوقت به اجبار کسی نرفته پاتخته

بستگی به رشتت داره پیام نور ک بدون کنکور راحت ثبت نام می کنن روانشناسی و ی سری رشته ها ولی دانشگاه دولتی هم ی سری بدون کنکوره

نه والا من ترم پنجم ولی تاحالا هیچوقت به اجبار کسی نرفته پاتخته بستگی به رشتت داره پیام نور ک بدون ...

واقعا،دولتی؟چه رشته هایی مثلا؟شرط معدل داره؟

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
نه والا من ترم پنجم ولی تاحالا هیچوقت به اجبار کسی نرفته پاتخته بستگی به رشتت داره پیام نور ک بدون ...

واقعا بدون کنکور مثلا چی بخونم که زیاد سخت نباشه فقط مدرکشو می خوام دوست دارم اینده بچم نگه مامانم دیپلمه واین که من هیچی یادم نیس و زبان انگیلیسی هم در حد صفره از اول کلاس نرفتم 

واقعا،دولتی؟چه رشته هایی مثلا؟شرط معدل داره؟

فکر نمی کنم اون سالی ک من کنکور دادم ینی ۹۶ رشته منابع طبیعی و ی سری کلا بدون کنکور بود ثبت نامی بود ولی دقیق یادم نمیاد چ رشته هایی بود

واقعا بدون کنکور مثلا چی بخونم که زیاد سخت نباشه فقط مدرکشو می خوام دوست دارم اینده بچم نگه مامانم د ...

بابا انقدر کنکور دادن راحت شده ک نگو برو سفید بده بیا ولی اگه می خوای قبول شی چن تا درس عمومی ک علاقم داری زبان یا دینی یا عربی خلاصه ی چیز بشین بخون فقط سوالایی ک مطمئنی جواب بده اختصاصی جواب نده بیا بیرون راحت قبول میشی رشته هایی مثل روانشناسی منابع طبیعی خیلی زیاده من یادم نیست

ببین میتونی روانشناسی بخونی 

چون استخدامی هم داره

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
بابا انقدر کنکور دادن راحت شده ک نگو برو سفید بده بیا ولی اگه می خوای قبول شی چن تا درس عمومی ک علاق ...

عزیزم شما معلومه واردی. چ رشته ای بخونیم ک ریاضی فیزیک نداشته باشه خدایی متنفرم. ممنون میشم جواب بدی 😍😘

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
2706