2733
2734

بلی حراج میزنن

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نوزاد فک نکنم کاپشن داشته باشه منظورم نوزاد یکی دوماهش بیشتر سرهمیه

کاپشنای سرهمی دیگه. من خودم داشتم هنوزم دارمش یادگاری. روش مثل بارونیه وسطش پشم شیشه داره بعد توش آسترش ضخیم هستش خیلی گرمه

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
آره من دوسال پیش اسفندماه یه پالتوی خیلی شیک گرفتم واسه دخترم ۵۰ تومن حتی یک سوم قیمت اصلیشم نمیشد

چه خوب. پالتو نمیخواما کاپشن سرهمی نوزادی میخوام

2738
اره میزنن من نی نی م اردیبهشت یا خرداد دنیا میاد  رفتم برای زمستونش کاپشن و پالتو خریدم از ه ...

چند گرفتی؟میشه ببینم؟

کاپشنای سرهمی دیگه. من خودم داشتم هنوزم دارمش یادگاری. روش مثل بارونیه وسطش پشم شیشه داره بعد توش آس ...

اها من فک‌نمیکردم اونا کاپشنه🤣🤦🏻‍♀️

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706