2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ینی اینقد زپرتی میشع که با خنده در میره 😂ببخشید عزیزدلم تصورش خنده داره .نگران نباش فک نکنم طوری بشه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2731
اوااا😁😁😁😂  منم کپ کردم یهو دیدم اون بالا اعلان با پروفایل من 😱😱😂

از اشناییتون خوشبختم فک کنم سلیقمون نزدیک باشه بهم عزیزم 😘😘😘😘

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2740

نه بابا هیچی نمیشه منم همون روز اول خندیدم حس میکنی کش اومده زیر بینیت ولی هیچی نشده.تا روزی که گچو باز کنم کلی بلا سره دماغم اومد ولی هیچ نشد الالنم با اینکه کلی میگذره راضیم 

البته من دکترم کارش خیلی خوب بود دکتر  سامان طهماسبی بود

نه بابا هیچی نمیشه منم همون روز اول خندیدم حس میکنی کش اومده زیر بینیت ولی هیچی نشده.تا روزی که گچو ...

وای اره منم اصلن مراعات نکردم همشم حرص هزینه ای ک کردمو میخوردم 😬🤦‍♀️😁 ولی دیروز ک گچشو باز کرد دکتر تازه دیدم چ چیزی شده و اصلن مشکلی پیش نیومده.دکتر من بهرام مقدم فرد بود

دردش چطوریه خدایی؟؟ قابل تحمله و درچه حده؟ من خیلی دوس دارم عمل کنم ولی میترسم خیلی🤕🤕🤕

من ی ذره زیادی ناز نازیم ولی درد خب داره.بعد بعضیا حالت تهوع و استفراغ دارن بعد از بیهوشی.خود بودن تامپون.من تا ۶ روز گچ و تامپون داشتم و حمام ترسیدم برم و خب خیلی سخت و اذیت کننده بود.خصوصا شبا طاق باز خوابیدن و نیم نشسته خوابیدن و با دهن نفس کشیدن... و بدتر از همه آمپولی ک مستقیم میزنن تو بینی😬 ولی خب من بینیم انحراف داشت و محبور ب عمل بودم

وای ینی اینقد زپرتی میشع که با خنده در میره 😂ببخشید عزیزدلم تصورش خنده داره .نگران نباش فک نکنم طور ...

ن بابا من خیلی حساس شده بودم وگرنه دکتر ی جوری گچشو باز کرد ک گفتم مراقبتای بعد از عمل همه کشکه😬😁🤦‍♀️