2733
2734
عنوان

پسری که خسیس نیست

168 بازدید | 7 پست

بچه ها توی تاپیک قبلیم گفتم دوس پسرم قهر کرد و رفت....همه گفتین خسیسه ولی طرف واقعا خسیس نیست. اینو از کادو هایی که میخره مطمئنم. اسم تاپیکو همینجوری گذاشتم خسیس... ولی میخوام بدونم شماها کسیو نداشتین که قبل از ولنتاین بره و به بهونه ولنتاین بیاد؟ ضمنا اینم بگم که من ازش کادو نمیخام. خودم شاغلم و درامد بالا دارم. ولی این کارش خیلی زد تو ذوقم. تمام تفکرمو دربارش بهم ریخت و فکرمو مشغول کرده

خب برگشته برا تو هم خواهد گرفت.

روز مرد اشتی نکرده یکطرفه باشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ ربطی ب ولن داره😐

الان اتفاقی افتاده ک دلخور شده قهر کرده

مگه قبلا برات کادو نخریده بود؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

خب اگه کادو نمیخوای چرا زوم کردی روی ولنتاین

هر زمان دیگه ای می تونه برگرده

ولی واقعا اونی که رفته رو نپذیرید 

نذارید بره دوراشو بزنه و بیاد

با تشکر

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
خب اگه کادو نمیخوای چرا زوم کردی روی ولنتاین هر زمان دیگه ای می تونه برگرده ولی واقعا اونی که رفته ...

اخه پسری که اینقدر طرز فکرش کوتاه باشه که بخاطر یه کادو نخریدن بزاره بره من میخام برنگرده کلا هیچوقت....ادم باید طرفشو بشناسه دیگه

2740