2737
2739
عنوان

سلام اگه بیدارین بگین برای گوش درد بچه م چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 52 پست

خطاب به اون عزیزی که میگه هر چیزی رو تو حلق بچه نکنین اولا کسی نگفت چیزیتو حلق بچه کنه که سربع جبهه میگیری دوما کاملا پماد بی ضرریه که اکثرا برای نوزادشون اسنفاده میکنن دوما بله امکانش هست بچه چهار ماهه دندون دربیاره خودمن بدو تولد دندون داشتم به خاطر اینکه کلسیم بدن مادرم زیاد بود ربطی به ارثی بودن نداره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
سلام عزیزم 💘 انجام دادی

سلام عزیزم اره دوشب پیش انجام دادم شبش راحت خوابیدتاصبح،اما دیشب بازم شروع شد همش دستش به گوشش😞

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چطور شد نی نیت بهتره؟

سلام عزیزم نه زیاد یه گوشش خیلی دردمیکنه مشخصه اذیت میشه لثه هاشم مامانم نگاه کرد ورم نکرده دندون نیست من بیرون م میبرم کلاه گرم میزارم سرش نمیدونم چرا گوش دردداره مخصوصا شب موقع خواب

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2731
2740