2737
2739
عنوان

سلام اگه بیدارین بگین برای گوش درد بچه م چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 52 پست
البته یه چیزی بگم ناراحتی نداره ها چون این روند خلقتشو کامل میکنه یعنی بچه ات از لحاظ شنوایی مشکلی ن ...

اره ولی من کلافه میشم درد داره اخه انقد این وروجکا مظلومن وکوچولو چرادرد بکشن.مرسی نظر دادی گلم بیداربشه چک کنم ببینم دندون یا نه، چندراه وامتحان میکنم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
نه برای چیه؟اره دکترنگاه کرد گفت هیچکدوم عفونت نداره چندشب پیش ناخن کشید صورتش انقد که دستشوبرد سمت ...

اینم بگم

دکترا چرت زیاد میگن

من 12. سال بطور رسمی کودکیاری کردم

نزدیک 20 تا بچه رو از دست دکترا نجات دادم،،

یه خانمه بچه ش سرش ضربه خورده

دکتر

سی تی

ام آره آی

فلان

آخرم غلطی نکرد

یه مارین کرد بچه مدام پاک میزد،،

بعد گفت پس بیا قرص اعصاب بدم

شانسی تو مترو آشنا شدیم

بچه شو که دیدم فهمیدم یه چیزیه

گفت اولین خانومی هستی فهمیدی

گفتم سر سه روز خویش میکنم،،

گفتم یه مبلغی هم واسه تضمین بهت میدم

با حرف و بازی و داستان و چن تا تکنیک شوک خوب شد،، ژنه پولمو پس داد و می‌گفت باید یه چیزی بهت بدم

باید دستتو ببوسم،،

منم گفتم فقط دعا کن بچه هام صالح و سالم باشند همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی من کلافه میشم درد داره اخه انقد این وروجکا مظلومن وکوچولو چرادرد بکشن.مرسی نظر دادی گلم بیدا ...

عزیزم اون پماد که اون خانم گفت نزن

برای چی همه چی میکنی تو حلق بچه

2731
عزیزم اون پماد که اون خانم گفت نزن برای چی همه چی میکنی تو حلق بچه

اخه اگه دندون باشه فک کنم داروخونه یه چیزایی میدن واسه خارش لثه اینا البته من نمیدونم ولی شنیدم میزنن دردنکیره 

اینم بگم دکترا چرت زیاد میگن من 12. سال بطور رسمی کودکیاری کردم نزدیک 20 تا بچه رو از ...

موفق وسلامت باشی خدابچه هاتو خفظ کنه

اخه اگه دندون باشه فک کنم داروخونه یه چیزایی میدن واسه خارش لثه اینا البته من نمیدونم ولی شنیدم میزن ...

بچه 4 ماهه واسه چی باید دندون دربیاره

اونم تو فصل سرد،، ارثی مگه شما 4 ماهگی در آوردی یا شوهرت!؟؟

بعد 5 آره ولی 4😴

2738
بچه 4 ماهه واسه چی باید دندون دربیاره اونم تو فصل سرد،، ارثی مگه شما 4 ماهگی در آوردی یا شوهرت!؟؟ ...

نه هیچکدوم.بچه اولمم هم یکسال بوددندون دراورد چه میدونم

دکتر متخصص گوش ببر.خواهرزاده ام گوش درد داشت متخصص عفونی بردیم گفت هیچی نیست. نه اینکه گوشش چرک کرده ...

وای عزیزم چندوقتشه؟

پنج سالش هست نزدیک بود کار به عمل بکشه آوردنش تهران .گفتن مایع پشت پرده گوشش جمع شده چند میلیون خرج ...

خوب میشه ایشالا😞

سلام چطور شد نی نیت بهتره؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706