2737
2739
عنوان

کسی بیداره توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برای منم دعا کن توروخدا یادت نره بگو سید حاجت مخصوص داره تا یادت نره 😍😍😍

چشم حتما عزیزم .برای همه چشم انتظارا و حاجت دارا دعا میکنم شما هم برا منو نی نی دعا کنید

بابا جونم کورد🥰مامانم ترک🥰منم مخلوط 🤣
2731

اینم بگم چیزی که من تجریه کردم دردش شبیه به درد پریود بود خودمم باورم نمیشد درد زایمان اینجوری باشه ولی وقتی رفتم معاینه گفت دهانه رحمت حدود ۴ تا ۵ سانت باز شده. ان شاالله که به سلامتی باشه گلم خوش قدم باشه و زیر سایه امام زمان باشه

2740
با یه سوزن میزنه میترکه شنیدم ندیدم والا دورغ چرا

گفتی دکتر پاره میشه منم درستش کردم نوشتم پاره میکنه😘😘،،درست میگی دیگه گلم،کیسه آب پسرمو خودشون پاره کردن،اما با سوزن نه دکتره دستسو برد تو محکم فشار داد کیسه آبم پاره شد

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

شوهرتو بیدار کن به نظرم نکنه تو خونه کیسه ابت پاره بشه وبیمارستانم دوره.هرچند پاره هم بشه چون خودمم تو خونه پاره شد حتی تو بیمارستانم همش اب میامود نمیدونم این همه اب کجا بود خدا داند وبس 

به نظر منکه درد زایمان چون میگید همش میره و میاد. زایمان که همون اول کاری کیسه آب رو پاره نمی کنه اول درد شروع میشه آخراش که شدید میشه انقباض باعث پاره شدن کیسه آب میشه به نظرم لا توجه به اینکه آخرای بارداریت هست روغن کرچک هم خوردین احتمالا درد زایمان ساده رد نشید یسر برید بیمارستان نهایت بهتر می شید برمیگردی خونه در عوض خیالتان راحت میشه .تروخدا واسه مادر شدن منم دعا کنید خیلی سختی کشیدم

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
به نظر منکه درد زایمان چون میگید همش میره و میاد. زایمان که همون اول کاری کیسه آب رو پاره نمی کنه او ...

ایشالا خدا هم دامن تو رو سبز کنه وسال دیگه این موقع هابچه بغلت باشه

2706