2737
2734
عنوان

تاپیک دائمی برای هدیه دادن به عزیزان سفر کردمون

| مشاهده متن کامل بحث + 32013 بازدید | 6324 پست
شما فوق العاده ای     خسته نباشی عزیزم   بهت غبطه خوردم   خوشبحالت که همچین ...

آناهید جان

اینا اکککثرش کارای دوست خوبمون کاربری آریانه اس

که حدود صد وچهل زوج جوان هستن و اینکارهارو میکنن

ماهم جزو گروهشونیم البته🤗🤗

هممون😍🙏

این لطف خداس به ما

ما برای اموات اونا اونا هم برای اموات ما اینکارارو انجام میدن

خیلی آدمای خوبی هستن واااقعا ماهم بهشون غبطه میخوریم😖

خدا توفیقاتشون رو اضافه کنه ان شاالله

آناهید جان چقدر امضات پروفایلت خودت همه چیزت نازه

چقدر خوشحالم دوست شدیم باهم😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
من که کلیییی ذوق کردم    

خدا ذوق هاتو زیاد کنه عزیزم😍😍

عاشق گلای کوکبت شدم😍

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آناهید جان اینا اکککثرش کارای دوست خوبمون کاربری آریانه اس که حدود صد وچهل زوج جوان هستن و اینکاره ...

وقعا؟چقدر خوب و قشنگه این زنجیرتون بهتون تبریک میگم کاش منم امکاناتش و داشتم و میتونستم همراهیتون کنم   

آناهید جان اینا اکککثرش کارای دوست خوبمون کاربری آریانه اس که حدود صد وچهل زوج جوان هستن و اینکاره ...

از بابته تعریفت خجالتم میدی عزیزم مرسی  من هم از آشنایی باهات خوشحال و خوشوقتم جونم  

2728
وقعا؟چقدر خوب و قشنگه این زنجیرتون بهتون تبریک میگم کاش منم امکاناتش و داشتم و میتونستم همراهیتون کن ...

قطعا جزوشون هسسستی عزیزم 🤗🤗🤗😘

مرسی عزیزم همچنین شادیهایه زیادی رو از خدا برات عیدی میخوام   همه ی گلهای بهشتی هدیه به تو عز ...

وااااااای تو چقدر زبون شیرینی دارییی😍😍😍😍😍😍🤗😍😍😍

2738
عزیزم نمیشن شمارو منشن کرد عیدت مبارک تشریف بیارید آمار این هفته

سلام خانومی عید شما هم مبارک انشالله طاعاتتون قبول درگاه حق باشه..من امروز از صبح نشستم تاپیکو خوندم انشالله از این به بعد منم همراهتون هستم

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤

منم متاسفانه هشت ماهه همسرمو از دست دادم و خودمو بچه ام تو شرایط روحی بدی هستیم. براش نماز و فاتحه میخونم خداروشکر الان با تاپیک شما آشنا شدم و از این به بعد انشالله روح همسرم در آرامش بیشتری باشه با دعاهای شما..از خدا میخوام که روح همه ی عزیزان آسمانی شاد و جایگاهشون بهشت والا باشه..داغ عزیز واقعا سخته فقط کسی میتونه آدمو درک کنه که هم درد باشه امیدوارم خدا به هممون صبری زینبی بده تا با این قضیه کنار بیایم

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
kk @بیهدف ‍  @عقیق_خانوم ‍  @دلنواز72 ‍  @مهاخانوم ‍  @آرامش92 ‍

ممنون میشم من رو دیگه صدا نزنید توی تاپیکتون🙌

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2706