2733
2734
عنوان

سوختگی پای بچه

241 بازدید | 45 پست

دخترم ۱۰ ماهشه هر وقت کثیف میکنه میشورمش و خشک میکنم و پماد میزنم بعدش پوشک از بس براش پماد زدم چند ماهی یه بار باید پمادشو عوض کنم چون مقاوم میشه در برابر اون پماد از زینک اسید و کالاندولا و ایروکس و اردن استفاده کردم الان شدید تر از همیشه اس انگار فرق داره جوش جوشیه و قرمززززز چیکارکنم ؟؟

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من پماد کالاندولا و زینک اکساید استفاده میکردم .

ولی تعریف اینو زیاد شنیدم 

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
ببین اگه خواستی این کاری که میگم وبکن واقعا زود خوب میشه روغن نباتی بهش بزن آب ومیرزیی رو آتیش ضررهم ...

ولا یه بار استفاده کردم بازم استفاده میکنم 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
2740
خودتون استفاده کردین؟قیمتش چطوره؟

من ماستلا استفاده میکنم سه ماه پیش من خریدم هفتاد اما خیلی خوبه حتی قرمزی جای کش پوشک  و حتی گاهی زیر بغلش قرمز میشه رو هم سریع از بین میبره

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
من استفاده میکنم واسه پسرم عالیه فک میکنم ۷ تومن باشه اما عالیه

ولا براش اردن خریدم ۲۵ ایروکس هم خریدم ۱۹ قبلا اثر داشت الان نداره انگار  حالااینم میخرم 

من پماد میزدم تاثیر نداشت ولی روغن نباتی ک میزدم عالییی بود زودی خوب میشد شما یه بار امتحان کن واینکه وقتی پی پی میکنه بشورش وبا دستمال پاک نکن اون دستمالا خودش مواده ضرر داره

من ماستلا استفاده میکنم سه ماه پیش من خریدم هفتاد اما خیلی خوبه حتی قرمزی جای کش پوشک  و حتی گا ...

من واسه مصرف روزانه ک میزنم بعد مدتی مقاوم میشه 😔

2706