2733
2734

چندروز پیش نمیدونم چی شد که هرچی فیلم و عکس و ویس از تلگرام دانلود کرده بودم همش پاک شد،بعضیاش واسم مهم بود😢تو حافظه دستگاه ذخیره میشده آیا راهی هست برا برگردون فیلم و عکسام😭؟؟خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده،برنامه ای چیزی نیس که باهاش بتونم برگردونم؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم تو گوگل پلی برنامه ریکاوری رو نصب کن میتونی با اون‌عکساتو برگردونی 

عه جدی؟؟😍 خدا خیرت بده،یعنی فیلمام هم برمیگرده😃؟؟میخواستم برم بریزم رو فلش که یهو دیدم همش پاک شده خود به خود

سلام

من چند روز پیش میخواستم چند تا عکس بریزم روی کامپیوتر.

وقتی گوشی را وصل کردم به کامپیوتر،گزنیه  image import را انتخاب کردم.نزدیک ۶ هزار تا عکس از گوشیم خارج کرد.🙈🙈😅😅برام جالب بود.حتی پروفایلهایی که چک کرده بودم.چند تا عکس پاک شده بود هم اومد.ولی نمیدونم فیلم را میاره یانه.ولی باید عکسهای اضافی را پاک کنی.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!