2737
2734
عنوان

زندگی بامادرشوھر

488 بازدید | 42 پست

سلام دوستان من وقتی ازدواج کردم با مادرشوهرم توی ساختمون زندگی کردیم به مدت ۵ سال و من خیلی تو این مدت اذیت کشیدم حالا یک ساله که خونه خودم هستم از طرفی هم پدر شوهرم پارسال فوت کرد حالا ارث و میراث و تقسیم کردن و مادرشوهرم از من خواسته دوباره با هم توی آپارتمان زندگی کنیم با پول ارثیه دو واحد ۱۲۰ متری بگیریم الان من تو خونه ۶۵ متری زندگی می کنم مادرشوهرم فوق‌العاده آدم ترسویی و نمی تونه تنها زندگی کنه اگرم پیشش نریم تا مدتی که زنده است ارث میراث ما دست اون میمونه

از طرفی هم میترسم همسرم بین من و مامانش قرار بگیره یه بلایی سرش بیاد از فکر زیاد

من چکارکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خودتون دارین میگین توی اون مدت خیلی اذیت شدین همسرتون هیچ بلایی سرشون نمیاد خاطرتون جمع به مادرشوهرتون خیلی بااحترام بگین من پنج سال پیشتون بودم الان نوبت بقیست بعدشم وقتی ارث همه رو دادن مال شماروهم باید بدن اگه همسرتون به فکر شما باشه باید ارثش بگیره برای شما خونه بخره نه اینکه بگه بریم با مادرم زندگی کنیم چطوری بقیه پولشون برداشتن نوبت شما که رسیده باید برین با ایشون زندگی کنین به جای اینکه انقدر به فکر همسرتون باشین یکمم به آرامش خودتون فکر کنین

بنظرم الانم داری سختی میکشی تو خونه ۶۰ متری😕

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706