2733
2734
عنوان

میشه کمکم کنید سوال دارم

112 بازدید | 10 پست

کاربری من تعلیق شده نمیدونم چرا.اون کاربریم دوس داشتم..چطور ب نی نی یار بگم برگردونه برام!؟

کسی میتونه تگش کنه برام.....

خداجونم قربون مهربونیت برم من وعشقموکمک کن به هم برسیم..مرسی خدایای مهربان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اقا من خابم میاد ولی نمیتونم بخابم بی دلیل ب منم کمک کنید چرا 

چشاتو ببند خابت میبره

2731
نه نشد

بلند بگو می خوام درس بخونم

جوری که مغزت بشنوه

در جا بیهوش میشی

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
بلند بگو می خوام درس بخونم جوری که مغزت بشنوه در جا بیهوش میشی

خخخخخخ اره راست میگه

@نی_نی_یار_5    

ازت خاهش میکنم کاربریم تعلیق شده بهم برگردون خاعش میکنم تروووووو خداااااااااااااااااااا 

اصلا خودم نمیدونم چرا تعلیق شدهههههههه بخداااا 

اون کاربریم دوس داشتممممممممممم😢😢😢😢😢