2733
2734
عنوان

انتقام!!

296 بازدید | 21 پست

با یه نفر از عروس های خونواده شوهر بینمون کنتاکت هست البته من کاری بهش ندارم اون از موقع دوستی به من حسادت میکنه و اذیتم میکنه من اصلا زیاد بع روش نمیارم ولی اون زرنگ تر از این حرفاس خیلی سیاست داره جدیدا شنیدم پشتو حرف زده خیلی عصبیم چجوری انتقام بگیرم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیخیال محلش نده هم خودت اسایش داری هم اون دهنشو میبنده

نمیبنده کارای دیگه جز پشت سرم حرف زدن میکنه همه رو میخاد نسبت بهم سرد کنه و دور کنه😐

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

محلش نده تو جایی ازش بدگویی نکن اخر خودش از چشم بقیه میوفته من خودم به شخصه وقتی کسی پیشم غیبت میکنه از چشمم میوفته و دیگه اعتماد بهش نمیکنم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2740
راستی تعداد تعداد مصدومان عین الاسد به 60 نفر رسید انتقام_سخت👊#   ببخشید ربطی نداشت ...

😂😂😂😂😂😂😂😐😐

فقط نزنی خودیهارو نترکونی😌

چطور 

نمیبنده کارای دیگه جز پشت سرم حرف زدن میکنه همه رو میخاد نسبت بهم سرد کنه و دور کنه😐

خب بقیه جشم و عقل دارن عزیزم دوبار که دیدن شما بی تفاوتی و عکس العمل نشون نمیدی اونوقت میگن این دختر چقدر خوبه و بزرگواره ولی عوضش دست اون شخص براشون رو میشه،باید با سیاست و پنبه از میدون خار جش کنید

بی خیالی و شاد بودن بهترین انتقامه

درسته 🙁چجوری شاد باشم زیاد رفت امد‌ نداریم که نشون بدم

محلش نده تو جایی ازش بدگویی نکن اخر خودش از چشم بقیه میوفته من خودم به شخصه وقتی کسی پیشم غیبت میکنه ...

درسته منم جایی پشتش غیبت نکردم کلا اهلش نیستم اما فامیل شوهرم اینجوری نیستن هرکدوم یه گروه شدن مارو سوا کردن همشونم پشتم بد میگن

خب بقیه جشم و عقل دارن عزیزم دوبار که دیدن شما بی تفاوتی و عکس العمل نشون نمیدی اونوقت میگن این دختر ...

درست میگی ولی فامیل شوهرم اینجوری نیستن ذاتا باهام بدن دنبال بهونه هستن...و اینکه سلیته و باسیاستو بیشتر دوس دارن تا یکی مثل من ساده و خاکی

2706