2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من قبل از متاهلیم با یکی بودم اسمش فرزاد بودیعنی سر مهریه و این چیزا ب توافق نرسیدیم پررو بودن 

همسرم اسمش بهزاده .مدام فرزاد صداش میکردم اسمشون یجوره .نمیدونم سوتی حساب میشه یا نه😂😂😂😂

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند

اسی ببخشید لطفا 

میشه خواهش کنم از همه برام گزارش بزنین ممنون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3815394/مادرشوهراتون-اینستا-و-اینا-میرن

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند

بامادرشوهرم اینا بودیم یادش به خیر حمومای دزدکی مونو

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید