2733
2739
عنوان

مامانا بیایید

64 بازدید | 6 پست

چند روز بود انقباض بدون درد داشتم دوروز اخرین درد زیر دل پریودی خفیف باکمر درد داشتم گاهی شدید میشد درد زیر شکمم ولی شدتش باز کم میشد جدی نگرفتم الان یک ساعتی میشه بااینکه ازبغل خوابیدم کل شکمم سفت وسنگین میشه زیر شکمم سنگ میشه و درد میکنه اینا طبیعیه؟۳۹ هفته و ۴ روزم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

من خوب خوب بودم نه دردی نه هیچی یه عصر از خواب بیدار شدم لکه دیدم رفتم بیمارستان چکاپ گفت تاشب بچت دنیا میاد...بجا نی نی سایت ماشو برو یه جا معاینه مامان جان

دنیا فدای لبخندهای دخترم...

وای گلم من گفتم شما زایمان کردی حتما

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن