2737
2739
عنوان

غذاهای مقوی برای شیرمادر

245 بازدید | 12 پست

خانوما ت رو خدا هر غذایی میدونین ک شیرو زیاد کنه و مقوی بگین،مرررسی

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

من خودم پودر گالاکتومید میخوردم

هم کلسیم مورد نیاز خودتون تامین میشه هم شیر رو غلیظ و زیاد میکنه

غذا بیشتر باعث چاقی خود آدم میشه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم پودر گالاکتومید میخوردم هم کلسیم مورد نیاز خودتون تامین میشه هم شیر رو غلیظ و زیاد میکنه غ ...

عه واقعا این پودر خوبه؟نشنیده بودم تا حالا؟باید نسخه باشه یا میدن بدون نسخه هم؟و این که قیمتش چقدره؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2728
عزیزم حتما مولتی ویتامین و کلسیم بخور اگه کم‌خونی داری حتما آهن بخور  ممکنه بچه به یه غذایی آل ...

میخورم بخدا

اول خیییلی شیر داشتم

الان کم شده

همش میگم نکنه گرسنه بمونه اخه همش دستش تو دهنشه

دو ماهشه

میخورم بخدا اول خیییلی شیر داشتم الان کم شده همش میگم نکنه گرسنه بمونه اخه همش دستش تو دهنشه دو ...

تا میتونی مایعات بخور آب فراوون چای کمرنگ، آب هویج، شیره انگور تو آب جوش، خیلی خیلی مؤثره 

تا میتونی مایعات بخور آب فراوون چای کمرنگ، آب هویج، شیره انگور تو آب جوش، خیلی خیلی مؤثره 

ممنون عزیزم حتما میخورم

2738

آش ماش ،اگه دختره رازیانه میتونی بخوری

آبگوشت بلدرچین،بوقلمون،گوسفند ،زیره و گل پر حتما ب آبگوشت اضافه کن

حریره بادوم،آب عسل هم خوبه کلا مایعات گرم عالیه،

تخم شربتی و خاکشیر هم شیر زیاد میکنه

حلواارده و ارده، بادوم زمینی شیر رو چرب میکنه، کره های محلی هم برا صبحونه بخور شیرت چرب بشه

عه واقعا این پودر خوبه؟نشنیده بودم تا حالا؟باید نسخه باشه یا میدن بدون نسخه هم؟و این که قیمتش چقدره؟

بله خوبه

بدون نسخه. پارسال ۲۸ تومن هر قوطی

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

اون موقع که پسرم شیر خودمو میخورد بهداشت میبردم میگفت خیلی خوب وزن گرفته. با اینکه شیرم خیلی کم بود

کمی نرمش صبحگاهی حتما داشته باش 

خواب کافی 

دوری از استرس و اضطراب و نگرانی عامل ازدیاد شیر هست همچنین مکبدن مکرر توسط نوزاد 

خلاصه در کنار رعایت این موارد مایعات فراوان 

آب هویج و کرفس با هم مخلوط کنید و نوش جان کنید 

سوپ ماهیچه و آبش 

بعضی غذاها هم باعث زیاد شدن میشه امتحان کن ببین برای شما کذومه 

مثلا بعضی ها ماکارونی یا آبگوشت و ووووووو

ذکر یا رازق الطفل الصغیر هم زیاد بگو ان شاءالله شیرت زیاد و زیاد تر بشه عزیزم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
کمی نرمش صبحگاهی حتما داشته باش  خواب کافی  دوری از استرس و اضطراب و نگرانی عامل ازدیاد ...

ممنونم گلم