2737
2734
عنوان

برادرم روماتیسم مفصلی گرفته😢

2079 بازدید | 68 پست

دیشب فهمیدم بچه ها هیچ درمانی نداره ؟!دارم دق میکنم ،تازه مادرمو از دست دادم ،دیشب داشت میگفت دکتر گفته ممکنه بزنه قلبت 😭

یه صلوات برا شادی روح مادرم 😔.

خدا سلامتی بده بهش ان شاالله. خدا رحمت کنه مادرتو 

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه گلم با درمان و پیشگیری یه قلبش نمیزنه و سال ها سلامت زندگی میکنه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
رماتیسم فقط اگر بهجت باشه خطرناکه بقیش رو با دارو میشه کنترل کرد

اینجوری که گفت خیلی خطرناکه ...دارم دق میکنم ...تازه ۳۰سالشه

یه صلوات برا شادی روح مادرم 😔.
2738

نگرلن نباش عزیزم 

الان کلللی از مردم همین مشکلو دارن 

به قلبشونم نزده

از دیدگاه طب سنتی 

رماتیسم مفصلی از رسوب سردی در مفاصل  بوجود میاد 

غذاشو گررم کن 

زنجبیل هم به خوراک روزانه ش اصافه کن 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

اگه تازه گرفته باشه با قرص تاثیرش کمتر میشه. جز بیماری های خود ایمنیه. منم مشکوکم به این بیماری باید برم آز بدم. من حتما بهش بگو بخاطر کورتون داروهای روماتیسم که پوکی استخون میارن حتما مکمل کلسیم استفاده کنه. چیزای سرد هم زیاد نباید بخوره

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
اینجوری که گفت خیلی خطرناکه ...دارم دق میکنم ...تازه ۳۰سالشه

نه بابا دکترا همش میگن خطرناکه اهمیت نده ماکان دوستم سنش بالاست داره 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
چیز خاصی نیس من هزار نفرو میشناسم ک دارن و چیزیشون نشده از جمله شوهر خودم بعد از 4 سال دارو خوردن ال ...

همون آرتریت روماتوییده؟!

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706