2737
2734
عنوان

خواهرم منو شناسایی کرد😅

411 بازدید | 28 پست

@sare97‍  خواهرمه عشقمه😍😍😘😘😘 از رو تاپیک دخترم پیدام کرد😕😅❤

آجی خیلی فظولی خبر نداری😅😂 قبلا دنبالم گشته ولی پیدام نکرد😡 کاراگاه بانو بیا 👿

〽اين نيز بگذرد〽ماكه خندان ميرويم😊🚶🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خواهرمن شناساییم کرده بود اون روز تاپیک زده بودن بلاهایی که شوهرم سر اورده بود خیلیا باور نمیکردن و میگفتن ساخته ذهنمه اون پست گذاشته بود بگو اسی من یکی باورت دارم بعد تاپیک های اونو دیدم از رو یه چیزاییی منم شناختمش  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

منم خواهرم هست دیدم یواشکی رفته گوشیم برداشته اسم کاربریمو ببینه چیه بخاطرش چند تا تایپیک پاک کردم لو نرم 😂الان میگه نیومدم دیگه نینی سایت لعنت ب فضول خانوما

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
منم خواهرشوهرم اینجاست ولی هنوز نتونستیم کاربری همو پیدا کنیم😄😄😄 سلام خواهرشوهر گلم😄😄😄😊😊😊

وای مال تو خیلی خطرناکه 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2706