2737
2739
عنوان

خواهش میکنم یه لحظه ببایین درمورد ختنه ست

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 32 پست
عزیز دکتر به من پمادی داد که برای ترمیم بود ، البته پماد چشمی هم شنیده بودم اما وازلین نه  حتم ...

ادرار میکنه ولی خیلی میترسه 2سال و 9ماهشه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
نه امروز صبح که بردمش حموم 48ساعت بعد از ختنه ش بود دیگه قبلش فقط بعد ادرار با آب میشستمش و خشک میکر ...

برگه بهت ندادن یا دکتر راهنماییت نکرد که کی باید بذاری تو تشت اب و صابون ولی وازلین بعد اینکه حلقش افتاد باید بزنی تا یه ماه چرب باشه جلوتر باید پماد تترا و چرک خشک کن مییدادن اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پماد کالاندولا بزن خیلی خوبه تو آب گرم زیاد باید بزاری نرم بشه بیفته نه اون چرکه زیاد خطرناک نیست ...

کسی رو ندارم الان بلد باشه و کنارم باشه مامانم فوت کرده😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

ای جاان عزیزم😔 خیلی سخته خدایی. ما پسرمو چهارماهگی بردیم پسر شما بزرگ شده و خیلی چیزارو میفهمه مثلا دردو متوجه میشه ادرارشو نگه میداره میسوزه دیگه بچه. واای دلم کباب شد انشاله زودی خوب شه عزیزم واقعا دوران سختیه

2731
برگه بهت ندادن یا دکتر راهنماییت نکرد که کی باید بذاری تو تشت اب و صابون ولی وازلین بعد اینکه حلقش ا ...

شربت آلفاکس داده اونو میدم ولی گفت پمادم وازلینم بزنم تترا نداد

ای جاان عزیزم😔 خیلی سخته خدایی. ما پسرمو چهارماهگی بردیم پسر شما بزرگ شده و خیلی چیزارو میفهمه مثلا ...

ماه های اولش همش به زردی و یبوست گذشت 6ماهویش یبوستش درست شد از اون به بعدم شروع کرد به دمر شدن چهار دست و پا رفتن منم ناشی بودم ترسیدم😢کاش اون موقع میکردیم😥

پس بزرگه 

کاشکی زودتر این‌کارو میکردی عزیزم الان دقیقا سنیه مه داره اندام جنسیشو میشناسه و تو اینکارو کردی 

البته دیگه گذشت 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2740
کسی رو ندارم الان بلد باشه و کنارم باشه مامانم فوت کرده😕

عزیزم خدا بیامرزه مادر نازنینتو. بخدا منم جز بیمارستان که مادرم پیشم بود بعدش تنها بودم شهر غریب با ۷ ساعت فاصله. شوهرمم ساعت ۹ونیم،۱۰ شب میرسه خونه دوتا بچه رو دست تنها بزرگ کردم.خدا بزرگه شمام خدارو داری عزیزم بسپار به خودش اون هوامونو داره

پس بزرگه  کاشکی زودتر این‌کارو میکردی عزیزم الان دقیقا سنیه مه داره اندام جنسیشو میشناسه و تو ...

😥

ماه های اولش همش به زردی و یبوست گذشت 6ماهویش یبوستش درست شد از اون به بعدم شروع کرد به دمر شدن چهار ...

منم خیلی وحشت داشتم اما ۴۳ روزگی بردم انجام دادم و همش میگفتم کاش ۲۰ روزگی انجام میدادم براش که آنقدر پا نمیرد و دردش نمیومد اما خداروشکر راحت گذشت

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
عزیزم خدا بیامرزه مادر نازنینتو. بخدا منم جز بیمارستان که مادرم پیشم بود بعدش تنها بودم شهر غریب با ...

ممنونم، فقط نگرانم بچم مشکلی براش پیش نیاد باباشم که سرخوشه هی میگه هیچی نیست😑

ممنونم، فقط نگرانم بچم مشکلی براش پیش نیاد باباشم که سرخوشه هی میگه هیچی نیست😑

تا فردا یکی دوبار بذار تشت اب و صابون البته با صابونی که عطری نباشه آبش هم ولرم باشه هر سری ده دیقه اینا بمونه بعد ببر ببین دکتر چی میگه نگران نباش مشکلی پیش نمیاد نمیاد.فقط فردا اطلاعات دقیق از دکترش بگیر و خوب حواست باشه یادت نره.

من که پسرم با لیز ختنه کردم  بهترین گزینه است یکی از اقوام می خواست پول هزینه نکنه برا بچش می گ ...

منم پماد چشمی داد می ترسیدم از بالا می گرفتم پماد همش خالی می کردم  مثل کلاهی روش می گرفت دو ماهش  نبودپسرم

📌متولد ۷۷ نیستم 
تا فردا یکی دوبار بذار تشت اب و صابون البته با صابونی که عطری نباشه آبش هم ولرم باشه هر سری ده دیقه ...

ممنونم خدا کنه زود خوب شه☹️

2706