2703
2553

پسرمو چهارشنبه بردیم برای ختنه با حلقه ست الان کلا نوک آلتش یه لایه ی زرد رنگ گرفته قسمتی که ادرار میکنه رو میگم این یعنی عفونته حتی سوراخ آلتش دیده نمیشه امروزم بردمش حموم تو آب نشست ولی اونجا همونجوری مونده از همون روز اولم سخت ادرار میکنه و با گریه همش خودشو نگه میداره که نکنه! روز اولش چیزی نبود نوکشم قشنگ دیده میشد رفته رفته اینجوری شد

تو نت هر چی گشتم جواب درستی نگرفتم دکترشم فردا میاد پمادم فقط وازلین داده که اونو میزنم

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیز دکتر به من پمادی داد که برای ترمیم بود ، البته پماد چشمی هم شنیده بودم اما وازلین نه 

حتما حتما ببر دکتر ببینه 

اینکه ادرار نمیکنه طبیعی نبست 

مگه چند وقتشه گل پسرتون؟

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

وازلین؟؟ به من پماد چشمی جنتامایسین داد. زدم یک هفته. که بعدش حلقه افتاد. حالا که نمیتونی کاری بکنی، فردا ببر دکترش ببینه. در ضمن فقط ادرار اول سخته. ادرار های بعدی نباید سخت باشه و باید راحت ادرار کنه

2714

وای منم خیلی استرس کشیدم پسرمو ختنه کردنی تنها هم بودم شهر غریب. هیچ اطلاعاتی نداشتم دور برمون هم کسی ندیده بودم،از ترسم انقد خوب مراقبت کردم تا مشکلی پیش نیاد ولی فکر کنم دکتر پسر من پماد تترا داده بود دقیق یادم نیس

نمیدونم چون برا پسرای من بخیه بود ی شربت آنتی بیوتیک داد برا عفونت یکم ک دادم بعد چند روز بخیه هاش جذبی بودن باز شدن شما هم حتما برو دکتر ببینش ضرر نداره چون بچه به خصوص پسر اگه ادرارشو نتونه کنه یا با درد همراه باشه خطرناکه ولی انشالا پسرت مشکلی نداره

مگه تو تشت اب و صابون نمیذاشتی؟ حلقش افتاده الان؟

نه امروز صبح که بردمش حموم 48ساعت بعد از ختنه ش بود دیگه قبلش فقط بعد ادرار با آب میشستمش و خشک میکردم و وازلین میزدم

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

پماد کالاندولا بزن خیلی خوبه

تو آب گرم زیاد باید بزاری نرم بشه بیفته

نه اون چرکه زیاد خطرناک نیست

ولی هر چی زودتر بیفته بهتره راحت میشه بچه

نه با زورها تو آب که خیس خورد زیاد باید ماساژ بدی شل شه بیفته

بده مادرت ماساژ بده بزرگترا وارد تر اند

چشم دل باز کن که جان بینی، آنچه نادیدنیست آن بینی
2706