2733
2734
عنوان

مشکل کاهل نمازی😔

1166 بازدید | 18 پست

بشدت کاهل نماز شدم خودمم ارامش ندارم وقتی نماز نمیخونم!

اما انگار یه چیزی جلومو میگیره ک نخونم 😔

کسی تجربه داشته؟ چیکار کردین مشکلتون‌حل شد؟

اگه کسی راه حلی بلده بهم بگه دعاش میکنم 😔

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

ساعت گذاشتم و واقعا بهش پایبند بودم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استغفار زیاد بکن منم اینجوری میشم خیلی وقتا خیلیم ناراحتم 

منم الان خیلی زیاد تر شده 😔

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

برامنم پیش اومده که خیلی نمازم رو دیروقت میخونم

حتما فلسفه نماز خوندن ووضو گرفتن رو بخون حتمااا انگیزه ای میشه واسه نماز خوندن

توی نمازت به معنی آیه ها توجه کن

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2740
ساعت گذاشتم و واقعا بهش پایبند بودم

ساعت چیه گوشیم اذان میگه! اما همون چیزی ک نمیدونم چیه مانع میشه همون لحظه بلند شم

بعدا همیا یادم میره یا باز نمیخونم!😔

قبل اذان وضو بگیر،ذکر یالطیف رو زیاد بگو،یه دعای کوتاه و قشنگی تحت عنوان دعای معراج هس(یا صمد یا سند یا من له...)اون رو هم بخون.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
منم الان خیلی زیاد تر شده 😔

با دوستایی بگرد که مقیدن...خیلی روت تاثیرمشبت میذاره...از طرفی سخنرانی های مذهبی رو زیاد گوش بده و تو محیط های مذهبی و مقدس زیاد رفت و آمدکن...خیلی کمکت می کنه...سعی کن هر روز قرآن رو با معنیش بخونی...و کتاب های مدهبی زیاد بخون.اینا کمک کننده هستن

شما  ورزش و پیاده‌روی رو شروع کن  ا ز روزی یه ربع.  برو  هوای آزاد پیاده‌روی. 

روایت داریم هرکی به کار دنیاش تنبله به کار آخرتش تنبل تره. 

اول ورزش کن از حالت بی حوصلگی دربیای بعد راحت نماز میخونی. برو مسجد موقع نماز. من سه ساله میرم پیاده‌روی و مسجد

ساعت چیه گوشیم اذان میگه! اما همون چیزی ک نمیدونم چیه مانع میشه همون لحظه بلند شم بعدا همیا یادم می ...

نه دیگه اذان نباشه، باید مثلا یکساعت بعد از اذان یه صدای دیگه باشه که بهش عادت نداری.

آیه های قرآن که درباره نماز هست هم خوبه بخونی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706