2733
2739
عنوان

مدفوع نوزاد ۱۰ روزه م

885 بازدید | 8 پست

مدفوعش تیکه های چربی ورنگش زرده اصلا شل نیست یه حالتیه واسه دختر اولم اینجوری نبود خیلی نگرانم یعنی همه چربی شیرو دفع میکنه😔ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره بهم بگه❤

طبیعیه دیگه همینجوریه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای نوزاد ده روزه طبیعیه نگران نباش ،فقط خون تو مدفوع یا مدفوع کلا سفید نگران کنندس

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2728

ول کن بابا خوب شیر بخوره وزنش خوب باشه یعنی خوبه وای بچه اولم را دقه به دقه می بردم دکتر می گفتم سفته حالا شله حالا زیاده حالا کمه انگار خل بودما

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2740