2733
2734
عنوان

بچه ها حالم خیلی بده،میشه بیاین

425 بازدید | 46 پست

خلاصه ی چیزایی رو بگم، منو شوهرم هفت سال از زمان عقدمون میگذره اوایل از نظر جنسی عالی بود خیلی گرم و خوب، تعداد زیاد و منم بشدت گرم

تا سه سال پیش، ک ورشکست شد از اونجا میلش خیلی کم شد اصلا سمتم نمیومد بیشتر من میرفتم سمتش و چندبار شده بود ک پسم زده بود

خیلی ب غرورم برمیخورد

اما باز میرفتم اخه اونجوری ک نمیشد، مثلا دو هفته بود ک هیچ رابطه ای نداشتیم

هم نمیخاستم رابطه مون سرد شه هم دروغ چرا؟ خودم واقعا اذیت بودم 

خلاصه گذشت و بعد ک کارش درست شد بهتر شد ولی مثل قبلش نشد

برا بارداری من همیشه درگیر بودم، مثلا وقت تخمک گذاری بود مجبور بودم برا رابطه برم سمتش اما ب رو خودش نمیورد

بهانه ک خسته ام باشه فردا باشه بعد ، چند بارم شده بود ک نمیتونس ارصا بشه، وسط کار از اون حالت در میومد و هیچ وقت قبول نکرد ک بره دکتر یا مشکلی داره یعنی همیشه میگفت طبیعیه خسته ام، ذهنم درگیره

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باردار شدم، رابطه عاطفیمون عالیه، هوامو داره خیلی مهربون تر شده میاد هرروز خم میکنه شکم منو میبوسه اما...

من ک فکر میکردم با بارداری میلم کم میشه بدتر شدم خیلی میل جنسیم شدید شده، بابت این موضوع حالم داره از خودم بهم میخوره

تو کل این ۷ماه شاید چندبار محدود رابطه بوده اونم همش ب گفته من، الان حدود دو ماهه ک هیچی ب هیچی

خیلی ناراحت بودم حالم بد بود

تازه نه اینکه فک کنین سمتش نرفتما، یا ب خودم نرسیدم

اتفاقا زباد

ولی مثلا روشو میکنه اونور میخوابه یا ی جوری در میره

میپیچونه منو

منم همش گریه میکنم زجر میکشم از اینگه غرورم میشکنه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

حدود سه هفته پیش بهش گفتم دیگه اصلا منم دلم نمیخواد، دیگه فلان جاتو دوست ندارم گفت چرا؟ گفتم چون تو از من خوشت نمیاد بدت میاد وگرنه رابطتو قطع نمیکردی

بهونه بچه رو اورد

شبش اومد سمتم اما میدونستم فقط بخاطر گلایه منه

منم گفتم نمیخام خسنه ام، سک....سی ک بخاطر حرفای من باشه رو نمیخام

2740

اونم خوشحال بیخیال شد

اصلا انگار نه انگار ناراحتم

گاهی انقد خوب نقش بازی میکنه ک باورم میشه ی احمقه و هیچی نمیفهمه

دیروز بهش گفتم میخام سزارین کنم

گفت طبیعی ک بهتره سزارین فلانه

گفتم با طبیعی گشاد میشم پاره پوره میشی، نمیخوام رابطمون از دست بدم همینطوریش هیچیم نشده رابطتتو قطع کردی چه برسه ب اونجا

فقط گفت من قطع کردم؟؟؟؟چرا اینطوری فک میکنی؟

گفتم ببخشید ک دو ماهه هیچی ب هیجی، ب رو خودتم نمیاری منم ک میام سمتت هیچی

قهر کرد نهارشو نصفه رفت

منم اصلا اعتناش نکردم

شب گفت بیا بغلم و شرو کرد

منم حالم بهم میخوره از اینکه خودمو تحمیل کنم 

حدود سه هفته پیش بهش گفتم دیگه اصلا منم دلم نمیخواد، دیگه فلان جاتو دوست ندارم گفت چرا؟ گفتم چون تو ...

دارو گیاهی بخوردش بده😅😅😅😅😅شوخی میکنم ولی راه حل داره درمان داره غذاهایی ک قوای جنسی مرد بالامیبره درست کن دمنوشای گیاهی سالم بهش بده یکمم نروسمتش شاید جواب داد

فقط بهش گفتم اگر بخاطر حرفای ظهر منه نمیخام

دیگه بهم ریخت قهر کرد گفت چرا انقد دلت میخواد ناراحتم کنی گند بزنی ب حالم

گفتم اصن حال بد منو میبینی میبینی ک چقد غرورم میشکنه

و از این حرفا

برگشته میگه وقتی ب من میگی نه خسته ام توقع نداشته باش باز بیام سمتت

چقد پروعه هزاربار رفتم سمتش پسم زده

حالام ک تو قیافه اس

چی بگم‌منن همینطورم ب زور ماهی یه بار از اول همینطور بود

حالم واقعا بده، میدونی گاهی واقعا کم میارم 

میشینم ب خیانت فک میکنم بعد ده مین حالم از خودم بخاطر فکرام بهم میخوره

دارو گیاهی بخوردش بده😅😅😅😅😅شوخی میکنم ولی راه حل داره درمان داره غذاهایی ک قوای جنسی مرد بالامیب ...

خیلی کارا کردم ولی خودش اصلا حتی قبول نداره ک چیزیشه

2706