2752
2734
عنوان

گروهی که روم داره اثر میذاره!!!!😖😔

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 64 پست

دیگه تو عکسهای مسافرتهای مجردی ازیتا، سما هم دیده میشد!

گروهمون مدتی ساکت بود تا اینکه قرار بعدی گذاشتن و رفتن و من بازم مشغول درس بودم و نشد برم، چند وقتی گذشت و باز پاک شدن عکسهای دونفره ی یکی دیگه از بچه ها و جدا شدنش.

دیگه تو عکسهای مسافرتهای مجردی ازیتا، سما هم دیده میشد! گروهمون مدتی ساکت بود تا اینکه قرار بعدی گذ ...

عجب. پس دارن یکی یکی جدا میشن

البته وقتی مشکل دارن و شهامت جدایی دارن خیلی خوبه ک بخاطر حرفا و قضاوت های خاله زنکی نمی مونن تا بسوزن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم این گروه شما یه بخشی از حقیقت جامعه هست. متاسفانه زندگیا سست شده و طلاق زیاد شده و قبحش از بین رفته. دیگه کسی سختی نمیکشه خانوما اکثرا استقلال مالی دارن و دیگه مث قدیم با لباس عروس اومدن و با کفن رفتن قبول ندارن و میگن مگه چند سال زنده ایم بخوایم تلاش کنیم برای این زندگی و سریع طلاق. البته هستند کسایی که زن عاصی شده و تمام تلاشش کرده ولی زندگی زندگی نشده. دلیل نمیشه عکسا و فیلما و لذتای قبلشون نمایش و شوآف بوده باشه نه. الان جوری شده کسی دیگه چیزی رو تحمل نمیکنه و صبرو گذشت داره بی معنی میشه من ادم میشناسم در اوج خوشبختی فقط سر یه مسئله که راه حلش فقط ذره ای گذشت بود جدا شد بدون ذره ای پشیمونی. 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣

باورم نمیشه و شاید باورتون نشه ولی الان هفت هشت ساله این گروهو داریم و فقط ۴،۵ نفرمون متاهلیم😭

تا بغل دستیم که قشنگ تو جریان اشناییش با همسرش بودم و چقدر عاشق هم بودن هم جدا شد و علت جداییش رو کم درامدی شوهرش اعلام کرد!گفت حقوق من بیشتر ازون بود و دیدم من شدم مرد خونه ! همین؟؟؟؟؟؟واقعا همیییییین؟؟؟؟؟؟؟

گاهی عکساشون رو میبینم که چقدر شادن و مجرد ازادن! نه که بگم میخوام جدا شم نه! من بچه دارم با همسرم هم مشکلی ندارم ولی خیلی فکر میکنم به اینکه جدا شدن چه امتیازی براشون داشت که همه جدا شدن! اینکه به جدا شدن فکر میکنم اعصابمو خورد کرده.از ترس این افکار باهاشون دیگه بیرون نمیرم چون میبینمشون بیشتر یادش میفتم 

استارتر عزیز زندگی برای همه ی ادما یه جور نیست و هرکسی با دید خودش داره به زندگی نگاه میکنه هرکسی یه موقعیت و شرایطیو تحمل میکنه . اگر ازدواج برای یکی معنیش اسارته برای یکی شاید معنیش ازادی باشه .یکی دوس داره و یکی دوس نداره چون هرکی داره از دید خودش به زندگی نگاه میکنه . شما الان فکر کنم یه بچه ی کوچیک دارید و متاسفانه به نظرم دنبال کردن زندگی دوستاتون فقط و فقط روی شما تاثیر منفی میذاره یه مدت به اون گروه سر نزنید یا اگه میتونید تلگرام نرید تا روی زندگی خودتون تمرکز کنید . اگر مشکلی ندارید تو زندگی با تحت تاثیر زندگی بقیه قرار گرفتن زندگی رو برای خودتون تلخ نکنید . 

از اون گروه یا لفت بدید یا نخونید پیامارو . 

حالا مشکلم بیرون اومدن از گروه نیست...انقدر باهم صمیمی هستیم که ترک کردنشون یعنی نبودن بهترین دوستام! و انقدر میبینمشون گیج میشم که مثلا مینایی که بغل دستیم بود و نخبه ی دانشگاه( رتبش زیر ۱۰۰ شد) چرا جدا میشه؟جدا شدن خوبه؟یعنی فرصت بهتری واسه ازدواج هست واقعا؟ خودم خسته شدم واقعا

سلبریتی ها خیلی راحت جدا میشن و بعد مدتی ازدواج میکنن اینا الگو هستن. فیلمای جم ساخته شدن برا خراب کردن کیان خانواده ها قبح طلاق و خیانت از بین بردن. جالبه خانواده ها هم حمایت میکنن از طلاق و میگن در خونم به روت بازه و خیلی چیزای دیگه.

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣

خب کسایی ک همه زندگیشان شده نمایش،اینکه عکسای دونفرشون همش بذارن ک بقیه ببینن(منم عکس و پرفایل دونفره میذارم ولی حدی داره)اینکه از زندگیشان یک شو آف راه انداختن معلومه ب حرف اینو اون هم قید اون زندگی رومیزنن...چون برای حرف مردم زندن....من نمیدونم توزندگیشون اونا چه اتفاقی افتاده شاید واقعا مشکلاتی وجود داشته ولی اینجورکه شمامیگی ک تحت تأثیر حرف ورفتار دوستتون جداشدن یعنی ازاولم برای دلشون زندگی نکردن براحرف مردم بوده

دوست من اتلیه داره زنگ زده به کسایی که سال ۹۸ ازدواج کردن گفته دم عیدی بیاین فیلمو عکساتون بگیرین اکثرا جدا شده بودن گفتن بتداز عکسو فیلمارو تو کوچه 😶 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣
حالا مشکلم بیرون اومدن از گروه نیست...انقدر باهم صمیمی هستیم که ترک کردنشون یعنی نبودن بهترین دوستام ...

همه چی عشق نیست.دوستات هوش خوبی داشتن و در زمینه درس موفق شدن ولی متاسفانه انتخاب درستی برای ازدواج نداشتن که به خاطر جو جاامعه و عدم آموزش و رفتار و پدر و ....میتونه باشه.

عشق بعد از چند صباحی فروکش میکنه.خانم موفق باید طرفش هم باهوش و باپشتکار و حمایتگر و موفق باشه.

2706