2752
2734
عنوان

گروهی که روم داره اثر میذاره!!!!😖😔

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 64 پست
نه چرا باشم .پدرم دراومد بس که دو شیفت کار کردم کم کاری اونو جبران کنم.از پنج صبح میزدم بیرون نه شب ...

من هم همینطوره دو شیفت کار میکنم که کم کاریهای اونو جبران کنم.

وای وای این جملات دقیقا توصیف مال منه:

*مخش هم که تعطیل.نه برنامه ای نه راهکاری نه قدرت تصمیم گیری و پس اندازی. نه تربیت درست و حسابی نه آداب معاشرتی.تا جایی که میشد بهش فرصت دادم کمک کردم زندگی رو بسازیم اما واقعا یه تنه و یه نفره نمیشد*

نمیدونم شاید خیلیا با من مخالف باشن ولی چیزی که من میبینم اکثر زنای ایرانی اگه توانشو داشتن از نظر م ...

ن عزیزم من ن از لحاظ مالی وابستم ن ادمی هستم اسیر احساسات بشم ولی دنیا کنار همسرم جای بهتریه....وقتی من کنار همسرم ب همه تفریحاتم میرسم وقتی همسرم بهترین رفیقمه....وقتی کمکم می‌کنه ب آرزوهام برسم و منم براش تلاش میکنم ک خواسته هاش اروزهاش برآورده بشه چرا ناراضی باشم و دلم طلاق بخواد من یک دوست دارم ک وقتی دلم میگیره از جایی براحتی باهاش دردل میکنم..ی همراه ک توسختیا کنارمه و بهم توهدفام کمکم می‌کنه...و ازهمه مهمتر عشقشو دارم...البته برای نگهداشتن همه اینا منم سختی کشیدم منم سعی کردم درکش کنم خیلی جاها...سعی کردم خودخواهانه و ازمواضع خودم ب زندگی نگاه نکنم ک کارسختیه...ولی همه سختی‌ها ارزش داشتن این همه حس آرامش و خوب داره...بنظر من چیزی ک باسختی بدست میاری خیلی لذت بخش تره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید