2737
2739
عنوان

نی نی سایت کسایی ک امریکا هستن چرا باز نمیشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 37 پست

با این میتونه بیاد نی نی سایت؟؟نرم ابزاره یا باید توی گوگل اینوبزنه؟؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
خخخ یک کمی اینورتر فرود اومدی

يکمي هم نبود صدو هشتاد درجه چرخيدم گلم....😅😄😃😀😆😉

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این میتونه بیاد نی نی سایت؟؟نرم ابزاره یا باید توی گوگل اینوبزنه؟؟؟

نبابا همه مرورگرها دارن نرم افزار نیست ببین بالای صفحه منو هم صفحه عادی دارم که ۷۹ تا پیج بازه هم صفحه خصوصی اینم توی کرومه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
نبابا همه مرورگرها دارن نرم افزار نیست ببین بالای صفحه منو هم صفحه عادی دارم که ۷۹ تا پیج بازه هم صف ...

اها مرسی عزیزم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2742
يکمي هم نبود صدو هشتاد درجه چرخيدم گلم....😅😄😃😀😆😉

تقصیر لک لکه بوده احتمالا جغرافیاش خوب نبوده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740