2737
2734
عنوان

خونریزی ودیدن ساک لطفا بیاید

127 بازدید | 13 پست

سلام خانوما دیشب خونریزی کردم شیاف گذاشتم فرقی نکرد ب حساب خودم 6هفته وچند روزه امروز رفتم سونو گفت ساک دیده میشه اما 4یا 5هفتته خونریزی مثل پریود دارم ینی چی خارج رحمیه اصلا دردم ندارم

بچه ها منم خجالت میکشیدم تاپیک بزنم دراین مورد.مشکل منم حل کنید😭چرا تو پریودی ازم لخته خون قرمز مثه گوشت میریزه؟

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
بچه ها منم خجالت میکشیدم تاپیک بزنم دراین مورد.مشکل منم حل کنید😭چرا تو پریودی ازم لخته خون قرمز مثه ...

عادیه چون تو پریودی دیواره رحمم جدا میشه اکثر خانوما اینطورن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
عادیه چون تو پریودی دیواره رحمم جدا میشه اکثر خانوما اینطورن

یعنی خطرناک نیس؟چون زیاده

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2740
یعنی خطرناک نیس؟چون زیاده

حالا اگه خییییلی زیاد باشه چرا ،برین دکتر،چون اگه زیاد باشه احتمال فیبروم هس، ولی اگه خیلیم نباشه و هر ازگاهی،عب نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
حالا اگه خییییلی زیاد باشه چرا ،برین دکتر،چون اگه زیاد باشه احتمال فیبروم هس، ولی اگه خیلیم نباشه و ...

سه روز اول خیلی زیاده 😧

بچه ها منم خجالت میکشیدم تاپیک بزنم دراین مورد.مشکل منم حل کنید😭چرا تو پریودی ازم لخته خون قرمز مثه ...

وای منم یه بار میخواستم پریود نشم قرص خوردم دفعه بعد پریود شدم دقیقا عین گوشت بود چقد هم پریودم با درد بود ولی دفعه بعدش خوب شد

وای منم یه بار میخواستم پریود نشم قرص خوردم دفعه بعد پریود شدم دقیقا عین گوشت بود چقد هم پریودم با د ...

اره بادرده ☺

ولی من قرص نمیخورم