2733
2739
عنوان

حال بدجوری خرابه

195 بازدید | 23 پست

هر دعایی خوندم خدا صدامو نشنید دیگه باهاش حرف نمیزنم عدالتش پس کجاست هان کو پس 

چرا به ما رسید هیچ کاری نکرد 

میگن خدا گفته خودکشی نکنین گناهه پس چرا به دادم‌نرسید من به فکر خودکشی افتادم 

قلبم داره میترکه بغض گلومو گرفته بدجوری 

چرا اخه😓

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گفته دعا نگفته صددرصد جوابتو میده بعدم اصلا اونقدری خوب بودی اونقدری بهش نزدیک بودی که صداتو بشنوه اصلا؟یافقط وقتی درد داری یادش میوفتی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2738

به خاطر چی؟ 

الان میگی عاشقی

تو خودت بلند شو خدا کمکت میکنه 

یعنی می خوای بشینی همه چیز بشه به وفق مراددد

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

امروز تو کل تاپیکا تایپ کردم خودکشی نکن خدایی چتونه یکی از ترس جونش دم ب دیقه تاپیک میزنه کرونا کرونا بدبخ شدیم کرونا اومد یکی ام هی تاپیک میزنه میخام خودمو بکشم بسه دیگ مگ بچه ای مگ ضعیفی همه مشکل دارن همه بدبختن فقد اونایی ک ب روی خودشون نمیارن شادن ب روی خودت نیار زندگیو دایورت کن کلا لذت ببر

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
خدا صدامو نشنید  نه از خانواده شانس اوردم  نه از دوست نه از کس دیگه  نه از عشق&nbs ...

باور کن خدا نزدیک تر از اونچیزیه که فکرشو میکنی

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐