2737
2739
عنوان

دخترم

502 بازدید | 52 پست

دخترم رو برده بودم استخر و بگشته بود خونه و خسته بود بعد مامان دوستش زنگ زد گفت یه ساعت دیگه بریم پارک گفت باشه. یه ناهاری خورد و استراحت کرد و رفتیم پارک و دوستش نیومده بود 

کلی هم‌سرد بود بیست دقیقه طول کشید

ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یه مدت صبر کردم و این صحنه ها رو دیدم و اعصابم خورد شد .دختره یه بسته بیسکوییت داشت که هر چی مامانش میگفت تعارف کنه نمی کرد

بچه منم یه گوشه واستاده بود غصه می خورد دیگه منم برداشتم از پارک بردمش.

به نظرتون دخالت بیجا کردم تو دعوای بچه ها؟

2738

نباید میرفتین اصن ..

* اِنَّ رَبیْ قٍَريݕ ُ مُڄیݕ 🌸دۏسݓاي عَݫيزَم ݦيݜہ ݕَراي ݜادي روځ باباݦ صلَۏأت بفرستیݩ🌸ڂُدا ڄونَم دݪمۏ اينقَد ڝاڦ ݣن ݓا قَبڶ أَݫینݣ دَسٺم  پايين ݕياد دُعاݦ مَݭتجاب ݜہ🌸ڂُدایا ݦݧو دَݭت ایݧو أُون نَسپار خؤدݓ مُۏاظبم باݜ 🌸ݧَماݫ ݜبْ اَۏڶ قَبږ ݦي خوݧَم ۏاݭہ اَݦواݓتوݧ🌸يا ݣَريم الصَّفځ🌸خُدايا قسݦت وَ حَکݦݓ و ݕزار واݭہ اۏنايي ک ݦۍ فَهݦَن ۏاݭه مَݩِ نَفهݦ ڦقط مُعجݫه کُݩ🌸

عزیزم از الان ب دخترت یاد بده واسه خودش ارزش قاعل شه و منت کسی رو نکشه .

بعدم دیر بردیش دخالت کجا😐

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
منم یه مدت صبر کردم و این صحنه ها رو دیدم و اعصابم خورد شد .دختره یه بسته بیسکوییت داشت که هر چی مام ...

اسی منم مثل توام طاقت ندارم بچم اذیت بشه در صورتی ک اطرافیان میگن نباید دخالت کنی تو دعوای بچه هااا

اینایی ک این حرفو میزنن همیشه بچه هاشون زور گو هستن و اذیت میکنن 😶😶😶

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
2706